Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak, ha akkor ellik...

Mit csináljak, ha akkor ellik a cicám, mikor nem vagyok otthon?

Figyelt kérdés

Pár héten belül ellik a cicám. Reggel mindig kijön velem amikor dolgozni megyek, és mikor hazaérek, beengedem. Hallottam, hogy elvileg a cicák megvárják a gazdit, és akkor kezdenek el elleni, ha ő hazaért. Mi van akkor, ha a cicának kint van hova ellenie, de miattam nem ellik órákig?

Mit csináljak ha esetleg nem oda ellik, vagy nem jön haza elleni?



2016. márc. 29. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Tessék ki venni szabadságot. Nem szabad egy állatot magára hagyni.
2016. márc. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%

Azok az állatok is megoldják a dolgot, akiknek nincs gazdájuk.


Egyébként a "cicád" pont s***k a fejedre.

Neki te csak a szolgája vagy.


"A kutyák felnéznek az emberre, a macskák lenézik. Egyedül a disznó szemében vagyunk egyenrangúak."

(Alben William Barkley)

2016. márc. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Az én tanácsom, ne szaporíts és akkor nem lesznek ilyen jellegű gondjaid!
2016. márc. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi. Nekem csak az első tűnt használhatónak! És nem én szaporítom őket, hanem mikor kint volt a cicám gondolom akkor lett vemhes. És olvastam és hallottam is, hogy ha egy cicával olyan viszonyban vannak a gazdái, akkor megvárja őket az elléssel. És az állatorvosom tapasztalta is!

Ha nem tudtok használható válaszokat írni akkor inkább ne s írjatok!

2016. márc. 30. 14:57
 5/12 A kérdező kommentje:
És képzeljétek az én cicám nem olyan mint gondolom a tiétek, hogy le***r titeket. Az enyémnek ha valami gondja van hozzám fordul. És ha nekem van valami bajom odajön és megnyalogat.
2016. márc. 30. 15:00
 6/12 anonim ***** válasza:
14%

"És képzeljétek az én cicám nem olyan mint gondolom a tiétek, hogy le***r titeket."

Be is b*szna, ha az én lakásomban macska lenne.


Áradozhatsz te a csodamacskádról, de nem véletlen, hogy kutyahűség kifejezés létezik és nem macskahűség. A kutya rajong a gazdájáért, és jól érzi magát emberek között, igényli a társaságukat - a macska csak megtűri az embert.


Az sem vélelen, hogy Garfield egy macska, és nem egy kutya.

:-)

2016. márc. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Ivartalanítás! Ott kezdődik a felelős állattartás!
2016. márc. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tudom, de nemrég szokott hozzánk, és még a régi gazdija kandúrjától lett vemhes. Bocs de vemhesség közben nem fogom ivartalanítani!
2016. ápr. 4. 15:50
 9/12 A kérdező kommentje:
Nyugodtan olvassatok utána. Engem megvárt a macskám. És a macska és kutya egy tükör. Azt látod amit adsz neki. Ha te lesz** a macskádat akkor ő is azt fogja tenni veled. Lehet hogy az értelmetlen emberek ezt nem hiszik el, de így van nyugodtan hidd amit akarsz, de ez van. Sajnálom a macskádat.
2016. ápr. 20. 17:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Vemhesség alatt is van ivartalanítás. Sokkal jobb, mint az állatmenhelyeken sínylődő nyomorult kutyák/macskák számát növelni!
2016. máj. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!