Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek a fialás...

Mi a véleményetek a fialás előtti utolsó napokban az ivartalanításról?

Figyelt kérdés
Volt egy cica a környéken, már hónapok óta, végül sikerült befogni, de amikor jobban megnéztük, már egyértelműen látszott, hogy vemhes. Állatorvos szerint bármikor megfialhat.

2016. ápr. 8. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Mindenképpen egyszerűbb megoldás, mint jó pár kiscicát felnevelni és megfelelő gazdát találni neki. Én mindenképp az ivartalanítást javaslom. Meg ha meg is ellik, utána amúgy is el kell vinni, hogy több kiscica ne szülessen.
2016. ápr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Így ettől még a cicák ugyanúgy megszületnek.
2016. ápr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Végszükség esetén megoldás.

A kölykök elvileg az altatószertől elalszanak, és nem szenvednek.

De azért jobb előbb megoldani.

2016. ápr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Így már majdnem ugyanolyan, mintha vízbe fojtanák őket.

A kölyköket ingyen azért el szokták vinni, szóval van esélyük rá, hogy jó otthonba kerüljenek.


Az ivartalanítás ettől még szükséges, de én ebben az esetben megvárnám, hogy felnevelje a kölykeit, és utána csináltatnám meg.

2016. ápr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Hagynám, hogy világra hozza a kölykeit és csak aztán ivartalaníttatnám.
2016. ápr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Végszükség esetén szokták javasolni, nem szenvednek a kicsik, hanem csendben elalszanak. Ki tudja, hány cicáról beszélünk, tehát azt megértem, ha a kicsik száma miatt nem megoldható az elhelyezésük. Viszont ha fel is neveli a kicsiket és el is tudod ajándékozni őket, azoknak a felét biztosan nem fogják ivartalaníttatni, az meg megint rengeteg kiscicát eredményez majd.
2016. ápr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Velemenyunk.... Szerintem ez elegge megoszto kerdes, es nincs igazi jo valasz.

Ha mindennapos, akkor gyakorlatilag mar nezheted abbol a szempontbol, hogy azok a kolykok mar élnek/megszulettek, tehat, a kerdes az, hogy mi a allaspontod a nem vart kolykokkel kapcsolatban, a elaltatas, vagy a felneveles-elajandekozas.

2016. ápr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

Csak épp annyi apró szépséghibája van a dolognak,hogy gyakorlatilag lehetetlen minden kiscicának gazdit találni.Százával,ezrével születnek az év ezen szakaszában,esélytelen a dolog.

És ahogy fentebb írta valaki,a kölykök is tovább szaporodnak majd.

2016. ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!