Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet csinálni, ha a...

Mit lehet csinálni, ha a cicám leesett a tetőről, de az állatorvos nincs vasárnap és a telót sem veszi fel?!

Figyelt kérdés
Most összegömbölyödött a fotelben, alszik. Ha hozzá akarok érni a lábához akkor morog, nem engedi. Rá bír állni, ki is tudja nyújtani, de nagyon sántít. A lépcsőn mondjuk feljött és a fotelembe is felugrott, de attól még eléggé kétségbe vagyok esve...

2016. ápr. 10. 08:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Bocs, kérdező, hogy kicsit "elvittük" a kérdésedet - de a lényeg szerencsére már ki van tárgyalva :-)

Remélem, a cicának sem lesz semmi baja :-)

2016. ápr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Semmi gond, engem is érdekel, mert kutyám is van :)

Cicám meg egyébként ma mindig ezt csinálja... Kiengedem az ajtón és bejön az emeletes ház ablakán. Nem tudom hogy megy fel a tetőre... ha észreveszem, hogy a párkányon ácsorog akkor persze beengedem, de este aludtam, ezért nem vettem észre, hogy megint felment, ő meg gondolom le akart jönni, de mivel nagyon ügyetlen ( ügyetlen macska? paradoxon ) lepottyant és reggel már ilyen állapotban jött be a házba...

2016. ápr. 10. 11:48
 13/19 anonim ***** válasza:

Jaaaa, hogy nem láttad, amikor leesett? Az baj... Mert akkor nem lehet tudni, hogy a talpára esett vagy esetleg tényleg van valami belső sérülése.

A cicaszakértő nagyon jókat írt, akkor járj el aszerint, figyeld.

2016. ápr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Igazából az is csak feltételezés, hogy a tetőről esett le, mert este hallottunk valamit a tetőn és tudjuk, hogy ő szokott ott mászkálni, aztán bejönni az ablakon, csak gondolom nem vettem észre ma a kis butát... Ezek után mindig aludhatok nyitott ablak mellett... :/

Egyébként nem tűnik vészesnek, mert ma már dorombolt nekem :)

2016. ápr. 10. 13:31
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Legyszi irj majd, mi van a cicaddal! 😔
2016. ápr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy van a cica?
2016. ápr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Semmi beje hála istennek. Tényleg kilenc életük van ezeknek. :) Még szemtelenkedik is meg fáról fára ugrál.
2016. ápr. 22. 17:43
 18/19 A kérdező kommentje:
baja* Másnapra már egyébként jobban lett, csak kicsit sántított, de már azt sem.
2016. ápr. 22. 17:44
 19/19 anonim ***** válasza:
De jó, szuper! :-) Köszi a tudósítást (első vagyok)
2016. ápr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!