Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy mutassam meg a macskának...

Hogy mutassam meg a macskának hogy én vagyok a főnök?

Figyelt kérdés

Szóval. Gyűlölöm a macskákat. Én próbálok türelmesen hozzá állni a dolgokhoz, de lassan már ott tartok hogy összeverem. Elegem van belőle. Eleinte még nem volt ennyire pofátlan, próbáltam nem csak negatívan erősítést adni, ha jó volt szépen beszéltem hozzá, lágy hangon, próbáltam vele játszani, simogattam keféltem, de néha egyszerűen hülye és direkt idegesít. Egész konkrétan annyira sz**rik rá hogy mekkora gondban van, hogy amikor még a nyakát fogom, vagy kicsit rácsapok a fejére, akkor sem takarodna el hanem támad és direkt csinálja ugyanazt. Nem kell védeni a macskát mert nem vagyok rá kíváncsi, egy idióta, nincs mit szépíteni. Már ilyen volt mikor megjöttem. Az ilyennek mint nekem, nem kell macska. Így van! Csak hát albérlet. Szóval ... várom a tanácsokat.


Egy másik kérdés. Mitől hullik ilyen undorító módon a szőre?


2016. ápr. 15. 12:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
72%

"Az ilyennek mint nekem, nem kell macska. Így van!"


Ennyi.

2016. ápr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
61%
Nem értem.MIért van macskád ha nem bírod őket?
2016. ápr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
88%

Apukám, nem te vagy a főnök. A macska az.

Aki ezt nem érti meg, annak tényleg nem kell macska.


Neked miért kell?

2016. ápr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
81%
Kutyának meg lehet tanítani, hogy te vagy a főnök, macskának soha! Önálló, külön egyéniség mindegyik, ha akarja, olyan ragaszkodó lesz, mint egy kutya, pórázon sétál stb. De ha nem tetszik neki valami, akkor is pofozni fog,a fúj és morog. Nem való neked egyetlen macska sem.
2016. ápr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
87%
Rendesen eteted? Vagy csak műkajákat kap? A szőrt egyébként váltja az összes "szőrös állat" (kutya, macska). Vedlésnél hullik a szőrük.
2016. ápr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
79%
A macska egyik nagy-nagy tulajdonsága, hogy vonzza a negatív kisugárzás. Minél jobban harcolsz vele, annál inkább próbálkozik Nálad. Volt vendégem, aki előre mondta, hogy ő gyűlöli a macskákat. Mire maccsom első dolga volt, hogy beleugrott az ölébe, majd állandóan ott tekergett a lába körül :)A szőrét rendszeresen kell kefélni, legpraktikusabb a Furminator fésű.
2016. ápr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
83%
Te egy rohadt nagy fäszfej vagy, nem pedig főnök.
2016. ápr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Hogy van ez? Albérlettel együtt vele kell élned?

Ha van gazdája, egyszerűen ne foglalkozz vele. Nem jól teszed, hogy egyszer simogatod, keféled (ezen jót röhögtem) másszor meg üldözöd. Ha nem akarsz vele jóban lenni és van más aki gondozza, akkor ne foglalkozz vele.

Így ő sem tudja eldönteni, hogy mit várhat tőled.

Nekünk is van macskánk, de én gondozom és én vagyok vele folyton. A Férjem külföldön dolgozik és egy hónapban egyszer jön haza egy hétre. Ez egy kinti-benti macska, főleg kint van ha jó az idő, néha bejön ha úgy tartja kedve, de a férjem mumus neki, nem csak azért mert már idegen lett számára, hanem azért is, mert ő nem simogatja, sz..rik rá. Így aztán mikor a macska meglátja, ránéz mint a véres rongyra, aztán elmenekül. Ha nem akarsz vele foglalkozni, akkor az a legjobb megoldás, ha nem foglalkozol vele egyáltalán. Ez neki sem jó.

Minden macskának hullik a szőre, olyanok, mint a pitypang. Részben azért mert már lehet vedlenek, korán bejött a meleg, részben meg örökké tisztogatják magukat, az enyém pl. konkrétan szőrcsomókat tépked ki magából, ha valami láthatatlan szennyeződéstől nem bír megszabadulni.

2016. ápr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
94%
Költözz el. A macskák jófejek általában, ha valaki szereti őket, akkor ők is szeretik viszont, képesek megemerelni magukat, ha akarják. Én tapasztaltam már ilyet, de én tényleg szeretem a macskákat. Szóval a saját macskám, ha csúnyábban rászóltam, hogy cica, nem szabad, általában abbahagyta a szőnyegtépést vagy a kanapé cincálását.
2016. ápr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
90%

Én sem csípem a macskákat, másét megsimogatom, meg amíg kicsi aranyos, de nekem nem kéne, kutyás vagyok. De! Azért ahogy te beszélsz arról a szerencsétlenről, meg ahogy bánsz vele, hát, nem vagy ép. Mi az, hogy a nyakát fogom? Fojtogatod? Meg egyébként is mit keres nálad egy macska? Hagyd őt békén, adj neki enni, takarítsd az alomtálcát, és ennyi, nem is kell vele foglalkoznod.

Azért amiért ilyen szemét vagy vele, mikor épp nyitott szájjal alszol, remélem a pofádba szarik! :D

2016. ápr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!