Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy mutassam meg a macskának...

Hogy mutassam meg a macskának hogy én vagyok a főnök?

Figyelt kérdés

Szóval. Gyűlölöm a macskákat. Én próbálok türelmesen hozzá állni a dolgokhoz, de lassan már ott tartok hogy összeverem. Elegem van belőle. Eleinte még nem volt ennyire pofátlan, próbáltam nem csak negatívan erősítést adni, ha jó volt szépen beszéltem hozzá, lágy hangon, próbáltam vele játszani, simogattam keféltem, de néha egyszerűen hülye és direkt idegesít. Egész konkrétan annyira sz**rik rá hogy mekkora gondban van, hogy amikor még a nyakát fogom, vagy kicsit rácsapok a fejére, akkor sem takarodna el hanem támad és direkt csinálja ugyanazt. Nem kell védeni a macskát mert nem vagyok rá kíváncsi, egy idióta, nincs mit szépíteni. Már ilyen volt mikor megjöttem. Az ilyennek mint nekem, nem kell macska. Így van! Csak hát albérlet. Szóval ... várom a tanácsokat.


Egy másik kérdés. Mitől hullik ilyen undorító módon a szőre?


2016. ápr. 15. 12:43
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
Ja, és ha lefogod a nyakát, úgy mint ahogy a macskamama szokta a kiscicákét, az csak addig hat, amíg fogod. Játék közben is szoktak ilyet a cicák egymással, tehát épp hogy hiheti azt is, játszani akarsz vele. Szóval ez a megfogom a grabancát dolog akkor működik, ha pl ki akarod tenni valahová. Egyébként óvatosan, gyengéden fogd meg, ne ragadd meg, mert nagyon érzékeny területről van szó ( nem a fájdalom miatt, hanem baja eshet).
2016. ápr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!