Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kellene aggódnom a macskámért?

Kellene aggódnom a macskámért?

Figyelt kérdés

A macskám pár napja betegnek tűnik,furcsán jár és furcsán áll a farka,és folyton a fenekét nyalja. Nagyon nagyon megijedt a család,hogy valami bélbetegsége van. Ma "megkönnyebbülésünkre" észrevettük,hogy a farka tövétől nem messze lévő seb okozza mindezt. Ami viszont abszolút nem megnyugtató,hogy gennyedzik,és hogy nem is seb,hanem egy bevésés. A sebe körül átlátszó folyadék szivárog,illetve fehéres genny. Ha alaposan kitisztítom a sebét,látom a gombostűnyi járatot,de amint kitisztítottam,újra megtelik először gennyel,majd a fent említett vízszerű folyadékkal.A sebe körül egy centis körben ki van tépve a szőre,ott látszik a rózsaszínű bőre.

Mi lehet ez? Mit csináljak vele? Mennyire sürgős az orvos?

(Legyetek szívesek,kíméljetek meg a milyen gazda vagyok,miért nem vittem orvoshoz szövegtől,ugyanis most értem haza,eddig csak hallottam az állapotáról.)


2016. ápr. 23. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
fertőtlenítsd le betadine-nal, és legkésőbb hétfőn vidd el dokihoz.
2016. ápr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne várj Hétfõ-ig. Vidd az állatorvosi ügyeletre. Ki tudja mi a baja. És írj majd vissza mi lett vele. 😊 Remélem rendbe jön a kis angyal. 😊
2016. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!