Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vasárnap hazajött a macskám,...

Vasárnap hazajött a macskám, olyan állapotban mintha elütötték volna. Furcsán veszi a levegőt, szuszogva. Itthon tudok segíteni rajta?

Figyelt kérdés

Nem eszik, nem iszik, ennek már 3.napja. Ha orvoshoz fordulok akkor fizetnem kell hogy megnézze? Itthon nem tudok rajta

segíteni?



2016. ápr. 26. 14:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Már beszéltem az orvossal, reggel korán vihetem. Nem tudok csak így hirtelen szabadságot kérni, úgyhogy reménykedem, reggel vihetem. Remélem még nem késő. Köszönöm a jó tanácsokat! Azért nem vittem eddig mert úgy nézett ki tegnap hogy jobban van már, de este már nem mutatott javulást.

Csak lenne már reggel!

2016. ápr. 26. 16:03
 12/16 anonim ***** válasza:
92%

vasarnap jott haza (mikor ment el?) olyan allapotban, mintha elutottek volna. (lehet, pont az tortent?)

Raadasul 3. napja nem iszik.

Remelem, nem kotodtel hozza erzelmileg nagyon, mert ennek mar vege.

igy lattatlanban leirom neked, ha van 5%-a a tulelesre, sokat mondok.

Jah, es igen, siman a te hibad, hogy eddig vartal.

2016. ápr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, 3 napja nem eszik nem iszik...hagyd még, hátha meghal magától! Már règ infúziót kellett volna kapnia (minimum). Meg ha gyanús,hogy el lett ütve akkor nincs senki aki elvigye orvoshoz?!
2016. ápr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem azért írom le a következő történetetemet mert követendő példa.De mikor az én cicám nem tudott inni,addig próbálkoztam erővel beletuszkolni a vizet,amíg nem sikerült. Nem hagytam volna ,hogy napokig szomjazzon .

És amit most lefogok írni, biztos,hogy le is pontoznak.

Szóval olyan 8éve,ha nem több,még gyerek voltam.

Szoba cicánk van,azóta már 3 is.

A legidősebb cicánk kiesett a hetedikről. Reggel nem találtuk sehol, majd mikor lementünk az udvarra,ott találtuk a drágánkat a háztömb aljában. Széttörte magát rendesen. Biztos,hogy belső vérzése is volt. Alig bírt felkelni. Hazahoztuk, de állatorvoshoz NEM tudtuk vinni sajnos, mert a szüleimnek nem volt pénze abban a hónapban.

De én és a testvérem nem adtuk fel, nem törődtünk bele. Az volt a szerencsénk,hogy nyári szünet volt, és így minden egyes nap figyeltük, ápolgattuk.

Ha csak egy szem kaját is,de beleeröltettük, megitattuk, nem hagytuk ,hogy kiszáradjon és éhen haljon.Pedig nem volt étvágya.

Felépült, állatorvos nélkül.


Szóval ha el is viszed állatorvoshoz, ott még nincs vége. Ha fel is gyógyszert,vagy megműtik, neked ott kell lenni vele, most jóval több figyelmet igényel ,mint eddig.

2016. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Mára már semmi baja. Mint kiderült csak elöttem nem ivott és evett, szerintem azért mert vasárnap,hétfőn,kedden fennt éjszakáztam vele, ott voltam mellette, simogattam, szeretgettem, és ez neki nagyon tetszett. Ha nem vagyoj itthon akkor a családtagjaim látják szaladgálni, enni, inni, játszani. Ha haza jövök akkor lefekszik a helyemre, nem eszik, nem iszik. Úgyhogy hála a jó égnek nem volt olyan nagy a baj, csak tudta jól hogy babusgatni fogom amíg "beteg". Ha nem beteg akkor is van vele foglalkozva, csak ugye megilyedtem, és fennt éjszakáztam vele, betakargattam... Szerencsére csak a hisztije maradt meg, semmi baja nincs. Bocsánat a rémisztgetésért de rám hozta a frászt... Köszönöm a segítséget!
2016. ápr. 28. 22:16
 16/16 anonim ***** válasza:
Vagy még kérdező?
2021. dec. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!