Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha füvet eszik a macska,...

Ha füvet eszik a macska, akkor mindenképp hányik?

Figyelt kérdés
Olyan tápot kap, ami meggátolja a szőrcsomó keletkezését, de ma evett egy kis füvet és az előbb hányt. Először megijedtem, mert felhabzott, ahogy jött ki, de beszívta a szőnyeg, nem látszik semmi, csak pár fűszál volt benne. Mérgezés nem lehet, hiszen benti cica, de attól még aggódok a habzás miatt..
2016. ápr. 28. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Vsz. csak irritálta a nyelőcsövét és visszaöklendezte. Nincs semmi baj!
2016. ápr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én cicám nem hány a fűtől soha. Bár az is tény, hogy nem tudja igazából lerágni és megenni, mert pici a foga. Inkább csak úgy a levét szereti vagy nem tudom. Néha szoktam neki gyúrni belőle kis galacsint, úgy meg tudja enni, de úgy sem hányt még soha tőle.
2016. ápr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Nem "hányik", hanem hány. Kivéve, ha Halász Judit dalt ír róla.


"Hull a hó és hózik-zik-zik

Füves macska hányik-nyik-nyik"

2016. ápr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nereida3 ***** válasza:
Tudom, már régebbi bejegyzés, de hátha segít. Ha az én cicám nem rágja meg eléggé a füvet, akkor szokott hányni és mindig habosat. Ne aggódj miatta, ez náluk teljesen természetes. Az is, ha ilyenkor 4-5-ször is hánynak.
2017. ápr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Micsintá a szőnyeggel?
2022. máj. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!