Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, hogy szeressen a...

Mit tegyek, hogy szeressen a macskám?

Figyelt kérdés

A macskát lassan 3 éve kaptam karácsonyra. Mostmár nagy fekete kandúr lett. Még azt se engedi meg, hogy hozzá érjek. Sokan azt mondják, hogy ha én adom neki az ételt akkor megszeret. Ennél a macskánál ez se jön be!

Mit tegyek, hogy megszeressen?



2016. ápr. 29. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

1 tipp : én a cicáinkkal beszélgetni szoktam (úgy mintegy emberrel)


2 tipp : ,,A kutyának gazdája van, a macskának személyzete." szerintem ha érzi hogy ő a főnök és te vagy a ,,hódoló" akkor talán jobban megkedvel


remélem tudtam segíteni :)

2016. ápr. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kinti vagy benti cica?

Mert ha kinti akkor sokkal nehezebb, mivel ritkábban találkozol vele és bármikor leléphet ha akar.

A másik meg, hogy macskául bánj vele, tehát úgy, ahogy egy macskával kell. Sok kutyás nem érti, miért utálja őket a macska mikor durván elkezdik vakargatni a hasukat stb.

2016. ápr. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Ha nincs ivartalanitva, akkor kezd azzal, mert akkor nem lesz benne az, hogy "aki kozel jon, azt meg kell olni".

Amugy meg, a etetes mukodni szokott. Esetleg, vard meg, amig picit ehesebb, es akkor adj neki enni, hogy ne gondolja, hogy "csak ugy jar" :)

2016. ápr. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én macskam is ilyen volt

Kicsit meg most is

De szeret :)

Bizto s téged is csak nem mutatja ki mert büszke :D

2020. aug. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!