Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak, hogy a macskám...

Mit csináljak, hogy a macskám jobban szeressen?

Figyelt kérdés
Három éves nőstény cicám van. Eléggé vad és ha nem éhes akkor nem foglalkozik velem. Már nagyon sok mindent kipróbaltam hogy hízelgősebb legyen. Ötletfogytaban vagyok. Segítsetek!

2015. ápr. 15. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy mostmár nem fog megszeretni, vagy szeret, csak nem mutatja ki, vagy hogy mondjam. Lehet, hogy nem az a bújós fajta. Kicsi kora óta nálad van, vagy felnőtten került hozzád?
2015. ápr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ivaros vagy ivartalan? Hogyan tartod? Nap közben mennyit vagy vele? Kinn tartott macska sosem lesz annyira kízelgős, mint egy benti vagy egy kijárós, ugyanez vonatkozik az ivaros vagy ivartalanra is. De alapban nem minden macska hízelgős, nekem van, amit le se lehet tenni, de van olyan is, ami csak akkor jön, ha éhes... ettől függetlenül még szeret, csak nem bújós.
2015. ápr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miután jól lakott, simogasd. Ha szereti akkor dorombolni fog és hízelgéssel is jelzi. Ritkán de előfordul olyan macska amelyik nem szereti ha simogatják.
2015. ápr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Tartsál kutyát.
2015. ápr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Eredetileg utca cica volt de meg 1eves sem volt amikor befogadtuk es azota benti cicakent tartjuk habar nagyon sokat van kint. Sokat foglalkozok vele delelott meg koradelutan nem vagyok otthon. Ami az etetest illeti mar brobalkoztam az eves emleket hozzam kotni. Reggel este mindig en etetem meg es neha neha delben is adok neki valamicsket. Ivartalanitottuk.
2015. ápr. 18. 21:14
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindig is kutyat akartam csak sajna nincs hozza helyem :(
2015. ápr. 18. 21:15
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja es meg annyi hogy, regebben bujosabb volt csak ugy kb. egy eve kezdett el tavolodnintolem. Pedig nem valtoztamma semmit a szokasaimon vele kapcsolatosan.
2015. ápr. 18. 21:19
 8/9 Dingodaj válasza:

Jàtssz vele RENDSZERESEN.

Hidd el megèri.

Mi este szoktunk jàtszani.

Akkor felpörög aztàn ùgy ül a làbamon hogy alig tudom leszedni.

Sok boldog jàtèkos percet!!!

☺☺😺😻👑🐭🐹🐱🐀🐁!!!

2015. ápr. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De jatszani sem akar pedig mindenfele jatekja van a gumiegertol kezdve a tollasbotig.
2015. ápr. 24. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!