Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy csináljam hogy a macskám...

Marcooliusz kérdése:

Hogy csináljam hogy a macskám szeressen engem?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem nem szeret engem.
2016. márc. 16. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
miért érzed úgy,hogy nem szeret? nekem van 2 cicám, az egyik felnőttként került hozzám, mindig tartózkodó volt, sosem jött az ölembe...aztán egyszer megfogtam, felemeltem,elkezdtem simogatni,el akart szaladni,de nem hagytam, fogtam, simogattam, aztán elengedtem...azóta le se lehet vakarni,mintha kicseréltek volna :-)
2016. márc. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm a választ.Örülök hogy válaszoltál.Én is ki fogom próbálni :)
2016. márc. 17. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi az elvárásod.


Én a szalonnasütőről és a terasz-asztalról mindig zavargászom őket, mert feltelepednek rájuk, de én ezt nem szeretem.

Mégis amikor kertészkedek, akkor le sem tudom vakarni őket magamról, mindenhová követnek, dörgölőznek hozzám, néha majd' felbukok bennük. Nemrég hagyma duggatás közben telepedtek oda mellém dorombolva, és dörgölőztek a kezemhez, alig tudtam dolgozni tőlük. Mindig simogatást szerettek volna. Pedig a szomszédok macskái.

2016. márc. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az én macskám kb 1 éves hím és nagyon játékos és már annyira eldurvul hogy a karom már vérzik apró helyeken.

Mindig elfut tőlem,és mikor jövök haza akkor már nagyon nyávog mert kb 5-6 órát egyedül hadjuk.

2016. márc. 30. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!