Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tehetnék a kiscicámmal,...

Mit tehetnék a kiscicámmal, hogy pótolni tudjam a testvéreit?

Figyelt kérdés

Van egy öreg nősténymacskánk. Kapott fogamzásgátló tablettát, de ennek ellenére is vemhes lett. 2 kiscica született, az egyik már halott volt, mikor megszületett, a másik viszont egészséges, életerős kiscica, annyi baja van csupán, hogy a farka el van törve, valószínűleg még a vemhesség alatt, vagy a szülés közben történt. Szerintem inkább az utóbbi, mivel újszülötthöz képest nagyon nagy. Már máskor is volt törött farkú kiscicám, az állatorvosunk azt mondta nem sok mindent tudunk vele csinálni, kicsit csálé lesz de majd rendbejön magától.

A kérdésem inkább arra vonatkozna, hogy hogyan tudnám helyettesíteni a testvéreit. Már több alomnyi kiscicánk is volt, de eddig mindig többen voltak, legalább hárman. Most viszont teljesen tanácstalan vagyok. Egyenlőre beraktam mellé a dobozba egy kisebb méretű, szőrős plüssállatot, ahhoz oda is bújik. Melegvizes palackon gondolkodtam még neki estére, hogy ne fázzon, de félek, hogy ha az kihűlik akkor csak beteg lesz tőle. Esetleg egyéb ötletek? Minden hasznos választ nagyon köszönök!



2016. máj. 5. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
takarót tegyél be neki, az alá be tud bújni, most már nincs olyan hideg, de mi régen lámpa alá tettük, a hagyományos villanykörte melegítette eléggé ha hideg volt, de persze ügyesen kell beállítani, hogy ne legyen rossz neki
2016. máj. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy nem szaporítasz felelőtlenül.

A macskának meg nem fogamzásgátló kell, mert azzal csak fokozatosan mérgezed meg...

Ivartalanítani kell.

2016. máj. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell helyettesíteni a testvéreit, ott az anyja.

Akit érdemes lenne ivartalanítani.

2016. máj. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Plüss takarót tegyél oda neki.

Az anyát pedig ivartalanítani kellett volna, mert a fogamzásgátlót vagy nem megfelelően kapta vagy pedig nem megbízható.

2016. máj. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!