Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lassan 2 hónapja hogy eltűnt...

Vera0131 kérdése:

Lassan 2 hónapja hogy eltűnt az ivartalanított kandúrkám. Szerintetek előkerül valaha?

Figyelt kérdés
Én már elég kevés reményt fűzök hozzá :/

2016. máj. 20. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
:(
2016. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek egy év után lett meg, bekerült egy menhelyre és valahogy ráismertek, hogy kié. Úgyhogy ki tudja :)
2016. máj. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igen talán még hazatalál de még csak elképzelni sem tudom merre mehetett soha nem szokott elkóborolni :(
2016. máj. 21. 20:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy nem ivartalanított szuka cicám lett meg fél év után, szerintünk bezárták. De nálunk a kandúr macsekok nem maradnak 3 évnél tovább. Egyszerűen mindig eltűnnek. De a rekordidő 4 év volt, ugyanis eléggé vidékiek vagyunk. Szerintem előkerülhet, ha jó helyen volt nálad :)
2016. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát panaszkodásra nem adtam neki okot az biztos :) de lehet őt is befogadták hasával igen meg lehetett fogni :D de még életében nem kóborolt el pont most lett volna 1 éves :(
2016. máj. 23. 21:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt. 2hónap után lett meg a lány cicam aki nem volt ivartalanitva. Valami szomszéd elbitte ot a falu másik végére és onnan elszokott majd az iskolaudvaron kötött ki. Amikor mentem suliba sirva örültem hogy meglett. 😊
2016. máj. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
végül mi lett vele?
2020. jún. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!