Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Panellakásban cicát tartani?

Panellakásban cicát tartani?

Figyelt kérdés
Panellakásban lakunk, egyelőre nem tudunk költözni, de nagyon hiányzik a cica társaság. Egész életemben volt cicám anyáéknál, de nekik kertes házuk van. A cicám még mindig ott van, de őt nem akarom megfosztani a szabadságától, már megszokta, hogy kerti cica. Mennyire lehet cicát lakásban tartani? Kiscica korától gondolom hozzászokik.
2016. máj. 31. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
simán lehet tartani, cica-almot kell venni és tisztán tartani. És macskafüvet, hogy rágcsálhassa. Ivartalanitani kell. És persze nem lehet napokra egyedül hagyni. De nagyon jól eléldegél egy cica a panelben, tudok olyanról, amelyik 15 évig élt panelben. az matuzsálemi kor egy cicának. Két cica együtt azért jobb szerintem, akkor van társaságuk is. Sok-sok cica él panellakásokban.
2016. máj. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha ivartalanítva van akkor biztosan jól meglesz ott.
2016. jún. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ember tart panelban cicát, semmi baja nem lesz, sőt... :) vegyél kaparófát, cicafüvet stb. És ami nagyon fontos: cicaháló az ablakra, hogy ne essen ki!
2016. jún. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
(Utolsó voltam) mondjuk ha többet dolgoztok, akkor én a helyedben nem kiscicát vinnék haza, hanem örökbefogadnék egy 1-2 éveset, azok már "szobadíszek", nem csinálnak semmit, nem rongálnak amíg nem vagy otthon. Ha megszületett a döntés akkor tudok olyan szervezetet ajánlani (ha pesti vagy) ahol lakásban vannak a mentettek, szocializálva is vannak és mindegyikről tudják, hogy milyen a habitusa. :)
2016. jún. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!