Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy kiscicának van annyi esze...

Egy kiscicának van annyi esze hogy ne menjen szomszédba ahol a kutya megölné?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kiscicát meg van hogy melyik lenne de van egy probléma KUTYA mindegyik szomszédba veszély leselkedne rá.

Szerintetek van annyi esze hogy ne menjen oda?(ahol lakik ott a szomszédba is van olyan kutya ami "eljátszadozna"

vele

Szerintetek életbe maradna?

Jó ötlet haza hozni?



2016. jún. 26. 19:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Régebben volt macskánk de mindegyik elszökött
2016. jún. 30. 23:29
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha nem voltak ivartalanítva, akkor nem meglepő hogy eltűntek. Egy ivaros macska folyton menne, hajtja a párosodási ösztön, és jóval nagyobb eséllyel üti el egy autó, vagy történik vele akármi.
2016. júl. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
kb 1 hete voltak meg a régebbi kiscicáink és esti vidámparkból jöttünk haza és meg akartam mutatni a kiscicákat az unoka tesomnak meg is mutattam öket,miután bementünk a házba jöttek a járdán és a kiscicák azt hitték hogy én vagyok és követték öket.(ez a régi kiscicáimról szól)
2016. júl. 1. 12:54
 14/17 anonim ***** válasza:
Szóval eddig egy macska sem maradt meg nálad vagy ezért vagy azért. Remek, akkor ez olyan mint amikor valaki folyamatosan új zoknit vesz. Fogyóeszköz. Ha eltűnik, megzabálja egy kutya, elüti a kocsi, le van carva, majd jön a másik. Istenem, komolyan páran úgy tesznek mintha kötelező lenne állatot tartani...
2016. júl. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Az más nap az egész udvart átkutattuk,de nem találtuk:( ,tanultam a hibámból(màr ez kb 3 évvel volt és akkor is ennek a kettőnek örültem,és akkor még kicsi voltam és nem tudtam anyit a cicákról mint most,és az előző cicáim árokból,suli nál hoztuk haza de a kis cicák 2 max.4 nap múlva már mentek el.
2016. júl. 3. 10:10
 16/17 A kérdező kommentje:
Vagy nagy valószínűleg el lópták mert még sose mentek ki az utcára vagy hagyták el az udvart
2016. júl. 3. 10:17
 17/17 anonim ***** válasza:
Remélem tényleg ellopták és olyan helyen vannak ahol vigyáznak rájuk és szeretik őket. Ha pedig gyerek vagy akkor a szüleidnek kellene annyi ésszel rendelkezniük, hogy tudják mit jelent a felelős állattartás.
2016. júl. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!