Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Anya macska párosodhat a fiú...

Anya macska párosodhat a fiú kölykével? Ebből születhetnek beteg kis macskák?

Figyelt kérdés

Nálam a fiú macska kölyök még kicsi, csak fel szeretnék készülni az esetleges ivartalanításra, mert nem szeretném ha beteg kis macskákat szülne majd az anya macska.(Ha egyáltalán macskáknál van íly módon születő beteg cica)

Köszönöm a válaszokat!



#macska #párosodás #fiú kölyke
2016. jún. 29. 12:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
62%

Lea


Ha azért pontoztak le, mert nem ivartalanítottad a macskádat, akkor szerintem bújjanak el. Mi van akkor, ha hagytad elleni? Ez a természet rendje... akit nem zavar, hogy minden évben kiscica van a háznál, és vállalja, hogy elajándékozza vagy felneveli őket, akkor miért ne?! Kicsit gondolkodjatok már... ha mindenki ivartalanítaná a macskáját, akkor egy idő után kihalna az egész faj.


Én is jártam már úgy, hogy megtartottunk egy fiú kiscicát, egy év múlva meg beltenyészetből születtek gyönyörű, egészséges kiscicák. Jelentem, vígan élik az életüket, elajándékoztuk őket.

2016. júl. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!