Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi legyen a neve a seal...

Mi legyen a neve a seal colorpoint mintázatú ragdoll kandúromnak?

Figyelt kérdés

2016. jún. 29. 14:29
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

A Lucky Luke aranyos :D

Igen, Trónok Harca rajongó vagyok, de van egy fehér cicám akit Lord Snow-nak hívnak, kicsit sok lenne már a Havas a családban :D De az ötlet jó, köszönöm :)

2016. jún. 29. 15:56
 12/22 anonim ***** válasza:
32%
Fóka úrfi, Pamacs úr, Sir Miau (szőr miau)
2016. jún. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
53%
Nekem ugyan nem ragdollom van hanem sziámi, az egyik nekem is seal, őt Zafírnak hívják, a mélykék szemei miatt. De gondolkoztam anno az Azúron is. A másik lila jegyű, őt shadownak hívják, mert szürke mint az árnyék és... úgy követ mint a saját árnyékom. Anno volt egy keverék krém színű sziámim, neki elég érdekes arca volt, és elég kelekótya cica volt, így őt Sidnek neveztem el a jégkorszakos lajhár után, mert hasonlított is rá külsőre is meg belsőre is :) egyik házicicust apuméknál is én neveztem neki az volt a kedvenc szórakozása, hogy fel le ugrált az ágyra. Folyamatosan és egymás után képes volt 30x is ezt megtenni kölyökként. Ő emiatt lett Jojó :D
2016. jún. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Borisz?

AZ enyémet így hívják,de úgy is viselkedik mint egy kis maffiozó.:)

2016. jún. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Trónok harcás név: Mormont? (Morminak lehet becézni) Ha már Lord Snow van :) Vagy Sir Jaime, hogy Stark-Lannister egyformán legyen a háznál.

Jól becézhető kandúr hívónevek még: Ficsúr, Macsó, Fitz, Arys, Cibere, Móric, Lazzy a laza (ha már ragdoll)...

2016. jún. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
Scotty, Bosco..
2016. júl. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

Annyiból megértem a kérdezőt, h kritikával illeti a beszólásokat, de hogy emellett az ötleteinket nem értékeli, azt viszont nem értem... Adtunk többen is többféle név ötletet. Az Adolfka miért nem jó? Nem mondom, hogy jó, de azt se, hogy nem jó. Adtam egy ötletet, de ezek szerint feleslegesen. Ahogy a többiek is. Pedig tehát lehet válogatni.


Mármint a kérdező hozzáállásából nézve feleslegesen adtunk ötleteket, ezek szerint.


De akkor mire fel a kérdésed kiírása? Ezt viszont már nem értem. Ha tényleg ötleteket vártál, látod - adtunk néhányan.

2016. júl. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

Pontosabban szólva egyesek ötletét szóra se méltatta, másokét meg igen. Mi is nehezményeznénk, h diszkriminatív a segítő válaszadásokra nézve a kérdező. Pedig az Adolfka is szép név. Sugárzik belőle a jóság - persze ez relatív. De mégis egy ötlet, a sok közül. Persze ha a cicád nem annyira jóságos, vagy ha te ne mtartod jóságos névnek az Adolfkát, megértelek, de mindenesetre odavethettél volna egy "Nem tetszik az Adolfka név" mondatot, vagy valamit.


Nem sértődtem meg, csak nem értem, h míg a beszólásokra reagálsz, addig a segítő válaszokkal szemben diszkriminatív vagy. Nem nagyon vagy az, de hát mégis... Sok kicsi sokra megy. Minek ír az ember, ha felesleges? Csak furcsállom. Ennyi. Ez egy enyhébb eset, szóval nem érdekes igazán számomra. Azonban sok kicsi sokra megy.

2016. júl. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Kair válasza:
Gatto, vagy Teufel.
2016. júl. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Az értelmes hozzászólások nagy részére reagáltam, nekik köszönöm. Azokra a válaszokra, amikre eddig nem volt idő reagálni: Borisz és Scotty cicánk már van, a többieknek is köszönöm a hasznos ötleteket.

Az Adolfkát viszont nem tudtam komolyan venni, hiszen civilizált ember nem nevezi el a kedvencét egy utolsó gerinctelen náci diktátor után. Ezen okból nem is válaszoltam rá, és a továbbiakban nem is szeretnék hozzáfűzni semmit.

Ha emiatt diszkriminálva érzed magad, az a te bajod. Feltettem egy kérdést, kaptam rá válaszokat. Nem hiszem, hogy kötelességem lenne egyesével mindenkinek válaszolnom, pláne ha nyilvánvalóan komolytalan a hozzászólásuk.

2016. júl. 4. 13:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!