Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Természetes vagy alternatív...

Természetes vagy alternatív módszer féreghajtáshoz macskák esetében?

Figyelt kérdés
Privátban is jöhet.

2016. júl. 1. 14:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
70%
Biztos nem tesz jó a bélflórájának. Én is sajnálom beadni a cicámnak. De valószínűleg még mindig ez a kisebbik rossz, olyan mint az antibiotikum az is káros de van amikor "muszáj".
2016. júl. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Platypus!


Köszönöm.


Igen, tudom, hogy többféle féreg van, azt is, hogy emberre is terjedhetnek, stb.


Azt olvastam régen, hogy macskának amúgy sem szabad fokhagymád adni... Nem ilyen módszerekre gondoltam, nem pl fokhagymára, hanem arra, hogy hátha van valami, amiről még nem tudok.

2016. júl. 1. 15:14
 13/19 A kérdező kommentje:
Szóval ne aggódjatok, kapja a macska a tablettát, de ezen kívül érdeklődöm az újdonságok és az általam nem ismert dolgok iránt.
2016. júl. 1. 15:15
 14/19 Platypus ***** válasza:
Sajnálom, de még sosem találkoztam egyetlen olyan gyógyszerrel sem, ami mondjuk növényi alapú lenne és tényleg megbízható forrásból származna. Rengeteg kétes megoldásba belefutottam már, a homeopátiás bogyóktól kezdve a kovaföldig, de ezek sokszor még magukban is veszélyeztetik a macskát, nemhogy a férgek ellen nem hatékonyak. Sajnos a hagyományos gyógyszereket elutasítók többsége beéri az első jól hangzó placebóval a netről, ezért senkinek sem érdeke méregdrágán törzskönyveztetni egy biztonságos növényi szert.
2016. júl. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Oké, ha valaki tud valamit, várom!
2016. júl. 1. 15:40
 16/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.


Hallottam már féreghajtó spot on készítményről, és pasztáról is, de nem tudom, ezek mennyire jók, az enyémek tabit kapnak.

Legidősebb macskám 21 évesen pusztult el, végelgyengülésben. ugyan egyik szemére megvakult és már süket is volt, de ezen kívül teljesen egészséges, 4 havonta kapta a tablettát. Biztosan hat az emésztésükre, de nekünk nem okozott eddig sosem galibát. esetleg érdeklődj a spot onos verzióról állatorvosnál, vagy állatpatikában, és nem tudok véleménnyel szolgálni. tudtommal természetes megoldás nincs, de nem vagyok állatgyógyszerész csak cicatartó:)

2016. júl. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát az biztos, hogy 21 év nagyon szép kor.
2016. júl. 2. 05:09
 18/19 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy ide pofátlankodom a kérdéssel, főleg ilyennel, de mennyi is az a " pár száz forint " ?


Mi is akarunk majd cicát vállalni, igyekszem utána nézni mindennek...

2016. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Pl:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


NAGYON változóak az árak!


Olyan linkeket adtam meg, ahol webes rendelésre lehetőség van.

Ahány gyógyszertár, állatgyógyszertár, állatokkal foglalkozó szaküzlet, állatorvos, annyi ár!


Velünk előfordult már olyan, hogy egy db Cestal Cat tablettát 250.-, máshol 500.-Ft-ért tudtunk vásárolni (ugyanabban az évben).


Vásárlás előtt érdemes telefonon tájékozódni.

2016. szept. 5. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!