Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek megéri, lehet így?

Szerintetek megéri, lehet így?

Figyelt kérdés

T.:Szerintetek tarthatók bânkon egy fürdőszoba mèretű "hâzikóban" 1-2 kismacskât. Lenne nekik kifutó.

Kèrdèsem.:-milyen tâpot ajánlatok?(ami nem olyan drága)

-olyan tál jó ami tartâjos ?

-napi 1x etetès (száraz tâp mindig lenne előtük)

-szerintetek megèrnè kimenni etetni,tartani nektek megèrnè?

(Debrecenben lakom) tehát kibicikliznèk

Ez nekik nem kinzâz ?

Csak 1-2 hónapig lenne ez



2016. júl. 12. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen ez kínzás. Egyáltalán nem lenne jó nekik bezárva lenni. Ha már elkerülhetetlen ez a macskatartás, akkor mindenképp legyen nekik menekülési útjuk (elérhető ablak, amin ki tudnak menni, ajtón rés...stb.) arra az 1-2 hónapra is, hogy ha valami veled történnek és nem tudnál menni, akkor ki tudjanak szabadulni.

Mennyire kicsik a macskák? Ha fél év körüliek vagy annál kisebbek, akkor mindenképp junior tápot vegyél nekik és egy kicsit többet adj nekik, nehogy az legyen, hogy az egyik többet eszik, a másik meg éhezik. Tejet ne adj nekik, inkább vizet.

Nem tudná valaki befogadni őket?

2016. júl. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kifutó mekkora?

Amúgy én biztos nem tartanék így állatot...nagyon minimum 30 m2es kifutó kéne nekik, ha a ház ilyen pici. Ha kölyökmacskát szeretnél, azt semmiképp ne tarts ott.

Az olcsóbb kajákból ha kicsi a cica talán a happycat juniort ajánlanám, bolti olcsó szériában meg a félix ami jó, de személyes tapasztalatom nincs.

Ha minden nap kijársz, nem kene tartályos itató. (Bár ez sztem nem megoldható hosszabb távon, hogy mindennap ráérj)

Felnőtt macskának jó a napu egyszeri etetés, kicsiknek napi 2x ajánlott, úgyis, hogy előttük van a táp. Erre viszont figyelj, mert vannak macskák, akik nem tudnak leállni, és addig esznek, amíg ki nem hányják a kaját...

És nem én semmiképpen nem ajánlom, és nem tartanék így cicát, sztem állatkínzás, és a macsek el is vadulhat, mivel nincs folytonos emberi kontakt (napi 1 óra, hogy kaját adj, és megsimogasd őket egy kicsit nem elég) így nem ajánlom...

Miért gondoltál erre a lehetőségre pár hónapig? Mi változik?

2016. júl. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!