Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S! a cicát elütötték,...

S. O. S! a cicát elütötték, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Körülbelül negyed órája elütöttek a házunk előtt egy fiatal 4-5 hónap körüli cicát, valószínűleg belső vérzése van, Tiszafüredhez legközelebb hol van ügyeletes állatklinika ahova elvihetjük? A holnapot nem hiszem, hogy megélné, így sürgős.



2016. júl. 16. 00:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Szép volt.

Nemcsak jó ember vagy, de meg mered tenni amit mások nem. Nagyon sokan vannak jó emberek, de csak kevesen akik pénzt, időt, energiát nem sajnálva csináljak.

Én tudom, nekem is van és volt macskám.


Apropó, neked van cicád, vagy csak másokét mented?:)

2016. júl. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Igen van 3 is, a lakásomban pedig szintén 3 szobás, így neki nem lett vna már külön territórium. Béke van itthon, (mind benti cica) nem akarom, hogy az egyensúly megboruljon, mert mind fiú. Ráadásul az egyetlen cica, akit magamnak vettem, már 16 éves, így már szeretném, hogy nyugiban élje le öreg napjait. :) amiből remélem, még nagyon sokat tartogat számomra, borzasztóan félek az elvesztésétől, szinte az egész életemen végigkísért. A második legidősebbet 8 éve találtuk barátaimmal túrázás közben, ahogy elpusztult anyjukból próbál 3 tesójával együtt tejet kipaszírozni. Ki voltak száradva, ki volt minden csontjuk, teli bolhákkal, kullancsokkal, féltek tőlünk is, de egy kis víz, és a nálunk lévő sonkás, meg rántotthúsos szendvics gyorsan feloldotta a korlátokat. Mivel mi is 4en vtunk, felosztottuk a cicákat, 1 jött hozzám. A legfiatalabb 6 éves cicám meg, amíg én tankoltam, és keréknyomást ellenőriztem a kocsimban, betolakodott a kocsiba, mivel nagyon "beszédes" így még helyszínen lebeszéltük, hogy én, mint sofőr szolga vigyem valahova, ahol ehet, és alhat. Olyan 11-12 hetes forma lehetett.

Mind3an teljesen különböző, de ugyan olyan hűséges és szerető társak, nem tudnám elképzelni az életem nélkülük :)

2016. júl. 26. 09:46
 23/24 anonim ***** válasza:
Hát ez a kis vöröske nagyon édes pofa :) Remélem azóta is minden rendben, kiscicák gyógyulási tempóját ismerve már nagy vagány lehet az új gazdiknál :)
2016. aug. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Igen, köszöni szépen jól van. Már lekerült a gipsz, minden oké, kontroll is jó eredményekkel zárult. Edzik szépen, sokat nőtt, kis duci is, és nagy rombológép :D mindenhova bejut, mindenhova feljut, és mindent játéknak vél, így norul minden :D és lop...főként zoknit :)
2016. aug. 14. 18:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!