Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicák is félnek a viharban/v...

A cicák is félnek a viharban/villámláskor?

Figyelt kérdés
Most mentem ki, felébredtem arra ami most van,megsajnáltam a kutyát.. szegény nagyon fél a viharban, még én is nagyon megijedtem.. 10 métert kellett sétálnom a garázsig, és a ruhám tiszta víz lett 😡 (ilyenkor akutyámat és a kiscicámat beteszem a garázsunkba)de a macska sehol nem volt, csak a kutyát tettem be. Bent van valószínűleg a kocsi alatt, vagy kocsiban, nert bemászik az alján és ott szokott aludni.. ő is ennyire félhet, vagy elvan ott a kocsi alatt/kocsiban? Légyszi normális válaszokat!! Nekem ez tényleg fontos, és érdekel..

2016. júl. 22. 03:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez cicától függ, én bent tartok 5 macskát, abból 1 rettenetesen fél, 1 néha fél néha nem, a többi egyáltalán nem fél.
2016. júl. 22. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is fél,oda szokott bújni olyankor a kutyához.Barátok.
2016. júl. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A cica természetétől függ. Mért ne félhetne?
2016. júl. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám egyáltalán nem fél még a legnagyobb viharban sem. Édesen szundizik a fotelban, és néha rámnéz azzal az "ember mi a bajod" tekintettel, majd alszik tovább.☺
2016. júl. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Vagyis az erős zajok persze zavarják, és inkább nyugis helyet keres a vihar átvészelésére. De bennük nincs meg az a megmagyarázhatatlan félelem, ami az emberben és a kutyában megvan. Vannak erről izgalmas tanulmányok. Az ember (és kutya) általában nem attól fél, hogy baja esik a viharban. Hanem magunk sem tudjuk megmondani, hogy pontosan mitől is félünk. Ez valami ősi, a természetfeletti hatalmaktól való rettegés, ami előjön a tudatalattiból.

De a lényeg, hogy nem kell féltened a cicádat! A vihar elültével + ha kialudta magát, nyújtózkodva és ásítozva előmászik majd, mint ha mi sem történt volna.

2016. júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nem fél, rá se hederít a mennydörgésre. Az előző cicám viszont rettegett tőle, pedig ő is benti cica volt. Természetüktől függ.
2016. júl. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudom ez most nem segít, de legközelebb ha ilyen lesz és a közeledben van a cica, akkor figyeld meg hogy reagál.
2016. júl. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!