Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg cica, mi legyen vele?

Beteg cica, mi legyen vele?

Figyelt kérdés
Szóval találtunk egy cicát. Nagyon rossz állapotban van szegényke. Sokszor megverték, és fél mindentől. Állatorvoshoz nem tudjuk vinni, mert sajnos nem engedhetjük meg magunknak.

2016. júl. 26. 15:10
 1/10 A kérdező kommentje:
2016. júl. 26. 15:11
 2/10 A kérdező kommentje:
2016. júl. 26. 15:12
 3/10 A kérdező kommentje:
2016. júl. 26. 15:12
 4/10 anonim válasza:
menhely
2016. júl. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Menhely, esetleg állatmentők felkeresése. A sebet házilag is fertőtleníthetitek betadinnalideiglenesen.
2016. júl. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Menhelyre nem szeretnénk beadni, mert egy héten belűl elaltatnák. Esetleg ha megfürdetnénk akkor a szőre rendbejönne?
2016. júl. 26. 15:24
 7/10 anonim válasza:
A sebre Betadine kell, a fürdetés önmagában nem elég. Írj facebookon a Cicamentő angyaloknak, biztos vagyok benne hogy pár napon belül tudnak segíteni, elviszik állatorvoshoz, és ha gondoljátok segítenek neki gazdit találni.
2016. júl. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Menhelyre nem szeretnénk beadni, mert egy héten belűl elaltatnák."

Mert az qrvára sokkal jobb, hogy ott rohad valakinél, aki se ellátni, se rehabilitálni nem tudja.

Tessék szépen felvenni a környékbeli állatvédőkkel a kapcsolatot! Aki ismeri a helyi viszonyokat, nem ajánl olyan helyet, ahol altatnak!


Egyébként egy várost, de minimum egy megyét igazán írhatnál, hátha ismer itt valaki valakit :)

2016. júl. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szlovákiában lakom, azonkívűl Kassai-kerület, Terebesi Járás.

És egy évig dolgoztam a helyi menhelyen. És inkább legyen nálunk, mint, ott! Mert a körülményeik felvállalhatatlanok. Az állatokat rugdosság, nem adnak nekik enni. És a munkaerő sajnos nem tehet semmit, csak ha a saját pénzükből vesz nekik enni. Egyébként a sebét már elláttam, adtam neki enni. Sokkal nyugodtabb és barátságosabb lett :)

2016. júl. 26. 16:52
 10/10 anonim válasza:
Az jó jel,ha már gyógyul! :) Figyelj mindig a seb tisztán tartására,figyeld,hogy mennyit iszik és eszik,ha ezekkel nincs baj,akkor nem kell szerintem orvoshoz vinni! Ha engedi, akkor fürdesd meg,és feltétlenül kezeld le valamivel a szőrét!! Ha a seb már gyógyulófélben van,akkor tehetsz rá hintőport,attól hátha nem vakarja,ha esetleg azt vennéd észre,hogy vakarná! Sok sikert,és jobbulást a cicusnak! :)
2016. júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!