Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy érezte magát a Macskád...

Hogy érezte magát a Macskád miután kb 1 vagy kicsit több hétre beadtad egy Cicahotelba? Cicahotel-ről mik a vélemények?

Figyelt kérdés

Tervezünk Egyiptomba menni, ez szép meg jó meg minden kutyaf.asza, de engem az sokkal jobban érdekel, hogy a Macskám ne érezze azt, hogy kidobtuk mint -valószínűleg- az előző gazdái -kóbor macska volt egy darabig-. Először hagynánk teljesen egyedül 1 hétre. :S Tudom, hogy nem egy kis dobozkában lenne, de akkor is megvan benne a félsz.

Ez kicsit anyásan hangzik, de Nekem olyan a macskám mint egy családtag -és kerek van 1 apám aki nem tekint zokninak és dob el és foglalkozik velem-.


Most nemrég egy Cicahotel nevű helyet néztünk ki.:


[link]


Jókat olvastam, de inkább "mai" vélemények érdekelnének, hátha volt negatív változás.


Köszönöm szépen a válaszokat! :) 15L



2016. júl. 29. 21:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém szerintem teljesen begubózott volna, ha elhagytuk volna egy hétre, elég félős volt.
2016. júl. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Első! Èn meg a fajtádat rühellem, ne a macskát hibáztasd amiért te semmire nem vitted az èletben!


Kérdező! Családtag nem tud rá vigyázni?

2016. júl. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
18:23: Nem tud. Csak apámmal vagyunk. Anyám megint eltűnt szerencsére, Nagyanyámmal szintén nincs jó kapcsolatom, akarom mondani szinte semmilyen kapcsolatom, Nagynéni-Bácsi szintén passz, apai Nagyi és Nagyapó meg már sajnos nincsenek.
2016. júl. 30. 20:24
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor sajna marad a panzió, de nagyon járj utána hogy hova viszed ês nézd meg előtte a helyet szemèlyesen!
2016. júl. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!