Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem tudom mit tegyek. A...

Nem tudom mit tegyek. A cicáimat piszkálják?

Figyelt kérdés
Az udvarunkba cigányok laknak neveletlenek 2kisgyerek állandóan piszkálja a cicákat bantalmazza őket több cicám is már eltűnt pl az egyiket egy két hónapos lehetett az a koscicám nyár volt es a napon a lavor alá tette ... A kiscicakat állandóan megakarjak fogni es dobálják őket kovel egyszer a fulenel fogva fogta meg es hajototta el. Nem hagyjak beken őket akárhogy mondom nekik akar hogy kiabálok veluk semmi.. Nagyon szeretem a kiscicaimat es nem tudom mit tegyek ..ezek az kis gyerekek lehetnek 6-7 evesek es igazabol nem tehetnek rola hogy ilyennek neveltek őket de nem szeretnem ha eltunnenek a macskáim...segitsetek mit tegyek!? En sem tudom a nap 24orajaba figyelni őket Nehogy bantalmazzak őket..????

2016. aug. 1. 20:41
1 2
 11/13 anonim válasza:
Erre a gondra elég egyszerű a megoldás... Mivel szereted a macskákat, nem akarod bent tartani őket, hogy szabadok legyenek, ezt meg is értem. De mivel van ez a mocskos faj nálatok, akik nem tisztelik az életet és semmi mást, így nehéz... Ha mégegyszer látod hogy bármilyen állatot, akár a tied, akár másét kínozzák, biztos van nálad telefon, lefényképezed/videózod, így van bizonyíték ellenük a rendőségen. Hidd el, egyszer kell bef*satni őket. Egyszerű faj, nem túl sok logikával. Remélem segítettem.
2016. aug. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Rendben! Nagyon szepen koszonom a válaszokat es akik megértenek! Sokat segitettetek!
2016. aug. 2. 18:27
 13/13 anonim válasza:
Majd írd meg mi lett a vége. 11#-es voltam.
2016. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!