Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Serult macskaval mit lehet tenni?

Serult macskaval mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Tegnap este halottam amint egy macska es egy kutya ossze verekedett, kimentem de nem lattam semmit.

Most nem reg ertem haza es lattam a kis macskat hogy az egyik labat nyalogatja es huzza maga utan, olyan mintha leszakadt volna.

Budapesten vagyok mar 2 napja es nem biztos hogy a szuleim kuldenenek annyi penzt hogy korhazba tudjam vinni. Szerintem kobor cicus mert tobb is van a kornyeken, igy az sem valoszinu hogy majd a korhazba csipet talanak benne es hivjak a gazdijat. A szomszedok sem tul baratsagosak, ugy hogy nem hiszem hogy segitenenek bar van egy fiatal lany akit talan arra megrehetek hogy autoval vigyen el a korhazba.

Tudnatok mondani olyan korhazat Budapesten ami nem annyira draga es annyira felszerelt hogy megtudjak muteni a labat. Vagy olyan allatmento csoportot akik segitenek kipotolni a mutete arat, vagy olyan orvost akinek reszletekben fizetnem ki.

Koszonom a segitseget


2016. aug. 4. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

kerdezd oket. Kedves toled, h segitesz rajta :)

2016. aug. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!