Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a cica allergiás a csirkehú...

Ha a cica allergiás a csirkehúsra, a pulykától lesz baja?

Figyelt kérdés

A cicám tegnap estétől erősen hányt, és ment a hasa, ma elvittem dokihoz, nemrég értünk haza. Kapott szurit, és a doki diétát javasolt. Azt viszont ott nagy hirtelen elfelejtettem mondani, hogy a csirkemell nem játszik, ugyanis a cica allergiás rá(főttrizses csirkemelles diéta)

Mivel a csirkétől ugyan ezek a tünetei voltak anno, nem merek kockáztatni, és régebben sem kapott más szárnyas húst(nyuszit kap, disznót, marhát, illetve vadhúst, mindent főzve, és nyers halfilét). A dokit pedig nem tudom elérni telón, hogy tanácsotkérjek...

Meg merjem próbálni a pulykamellet? Vagy főtt harcsafilével ki tudom váltani a csirkét? Esetleg vmi mással?

(Inni hálistennek sokat iszik, azzal nem lesz gond, de lassan ennie kéne vmit)



2016. aug. 5. 16:52
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
(Amúgy örülök, hogy ráébresztettelek, hogy a csirke és a pulyka szinte ugyan az, mert szinte ugyan az! ;) ugyan úgy van tartva, ugyan azt eszi, ugyan úgy háziasított baromfi mind2. Szal több közük van egymáshoz, mint a csirkének a fácánhoz, vagy a fürjhöz.)
2016. aug. 11. 01:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!