Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska lakásban?

Macska lakásban?

Figyelt kérdés

Cicát szeretnék tartani lakásban. Kérdéseim a következők:

-egyet vagy többet érdemes tartani?

-hányszor kell etetni egy nap vagy egész nap legyen előttük étel?

-mivel etessem?

-két különböző nemű macskánál elég az egyiket ivartalanítani vagx mindkettőt célszerű lenne?

-lakás cicának is kellenek oltások bolhairtó stb?

Továbbá aki tart(ott) panelban cicát azoktól tapasztalatokat várnék, hogy mivel jár ez stb.


Köszönöm



2016. aug. 17. 19:14
1 2
 11/13 anonim válasza:
Az igazi macera az alom mindennapi takarítása. A butorok megóvása a szőrtelenités a lakásban.A kaparófára kell szoktatni. Az etetés könnyen megoldható csak legyen elég pénzed hozzá, mert igen költséges.Ha kismacskát veszel magadhoz akkor könnyebb dolgod lesz olyan ételekre szoktatni amit te akarsz adni neki. Fontos a sok -sok hús, kevés zöldség.Később a csont is kell.Mindenképp ivartalani kell őket. Lehet lakásban tartani, de szerintem nem ez az igazi létformája.PERSZE EZ MÉG MINDIG JOBB MINTHA ELPUSZTITJÁK.(kETTŐBEN TÖBB ÖRÖMÖT FOGSZ TALÁLNI.)
2016. aug. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#9 vagyok. Ha a menhelyi bezártságtól nem dilizik be egy macska akkor a lakást biztos hogy szeretni fogja.Főleg ha van egy szerető gazdija.A menhelyi cicáknak szerintem a szeretet a legfontosabb.Ha az meg van nem lesz semmi baj :) de mint írtam a menhelyen segítenek megtalálni a tökéletes társat.A legtöbb cicát amúgy is benti cicának javasolják.
2016. aug. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én menhelyi testvérpárt választanék. Vagy mama-gyerekét.


A macskafa is nagyon jó, vagy ha nem bánod, és hagyod a bótorok tetejére mászni.


Nagyon szeretnek föntről nézegetni.


Mást írtak már mások, jól.

2016. szept. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!