Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a cicussal?

Mit csináljak a cicussal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Találtam a kertünkben egy hete, egy kicsike csíkos kiscicát.

Szegénykének nagyon koszos volt a bundája, és csont sovány, látszik, h nem etetik. Behoztam a lakásba, nagyon lihegett, adtam neki vizet, és tejet, lementem a boltba és hoztam macskatápot is neki. Evett egy kicsit, de inkább sokat ivott. Úgy gondoltam, h akkor megtartom, és így lesz egy cicám.

Ma reggel, elkezdte kaparászni az ajtót, és nagyon furcsán viselkedett. Teljesen más volt mint eddig, és ezelőtt a nap előtt sokat csavargott.

Morgott is, és rám nézett. Valami nem okés.

Nagy nehezen átcsaltam a másik hálószobába, vittem neki vizet, és kaját is, és becsuktam. Az állatorvos valamiért csak délután lesz. Úgy sajnálom, de ha megpróbálom megsimogatni, elkezd morogni, vagyis nem tudom h milyen hangot ad ki, de oylan mint ha morogna. Nagyon sajnálom szegény cicust, de nem akarom kiengedni az udvarra, mert lehet h bántaná valaki, v ő bántana valakit. Valami ötlet, h mi baja lehet? Szaladok vele az orvoshoz délután, de addig nem tudok mit csinálni :(



2016. aug. 19. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak dorombol:D

Amúgy nem lesz baja,hagyj előtte enni-inni valót és hagyd békén addig, kitudja mit csináltak vele vagy lehet verekedett, hagyd hogy feloldódjon magától.

Az állatorvossal meg kell vizsgáltatni nincs e valami baja, bekell oltatni, féreghajtani kell meg kell neki bolha és kullancs ellen vmi szer. Kezedből adj neki finom falatokat, halkan kedvesen beszélj hozzá, fel fog oldódni ne aggódj:)

2016. aug. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen szerintem is csak dorombol meg jászik
2016. aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat, a doki talált a szájában valami csont darabot XD de beragadt szegénynek a foga közé, szerintem ezért volt iylen kedvtelen.. Hú én meg mindenre gondoltam csak erre nem XD

Most már nem olyan mint volt, újra a régi, nagyon aranyos, újból velem alszik. Elvittük oltásra és minden egyébre, úgy h a családunk kegy újabb taggal bővült! :) Köszönöm minenkinek a gyors segítséget :)

2016. aug. 19. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!