Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert akarja mindenaron...

Lumia 532 kérdése:

Miert akarja mindenaron behozni a macska a hazba a kisallatokat amiket elkap odakint?

Figyelt kérdés
most mar valamilyen szinten tudja h ilyet nem szabad tudja hogyha rosszat csinal kap, de meg neha most is beprobalkozik, fel nem birom fogni miert, kepzelhetitek milyen idegesek lettunk amikor doglott allatokat behozta, am a macskat azt be szoktuk engedni bar ilyenkor nyaron nem sokat van bent, telen szeret bent lenni a kandallo mellett olyankor meg tojni se akar kimenni ugy kell kizavarni cseles joszag ez

2016. aug. 21. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Itt a gyakorikérdéseken egyik kérdező csengőt rakott a macska nyakába és az elriasztotta az egereket, nem tudta elkapni.

Valószínű ajándékot akar vinni a ház lakóinak ahogy a fennmaradt leírások szerint Hanyi Istók is tette mikor egy csomó siklót és békát vitt be a kastély népének. Vagy pedig meg akarja mutatni hogy ő milyen jó vadász. De egyszerűen csak szereti a vadászösztönét kiélni.

2016. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ajándékba adja neked ,hogy megdicsérd.
2016. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
A macskáknak vannak vadászösztöneik és mivel te vagy a gazdája megajándékoz téged mert ő nem tud ám iphonet meg lg plazma tv-t venni neked
2016. aug. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A vadàsz ösztönei diktàlja hogy ragadozzon ha jol tàplàlt nem is eszi meg büszkén mutatja neked mit vadaszott és fel is kinàlja hogy edd meg te!!!hisz megmeloztam neked érte és fincsi is!!!
2016. aug. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát igen kérdező, ha szeretnéd a cicádat akkor értékelnéd és késsel villával elfogyasztanád az ajándékot.


Viccelek. Ilyen a macska, szépen leírták előttem. Ahogy észreveszed hogy bevitt valamit csakp rá egy kicsit, icikét a fenekére.

2016. aug. 22. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat az kimaradt hogy legtobb esetben nem hagyja csak ugy ott pl legutobb a konyha kozepen ette meg, meg ha elviszem tole akkor jon utanam hogy adjam vissza neki az udvaron visszakapja es szinten megeszi
2016. aug. 22. 07:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a ház udvarán és melléképületei körül egerészik akkor arról le sem célszerű szoktatni. Mert elszaporodva sok kárt okoznának a rágcsálók. Ha beviszi akkor vidd ki a macskát az udvarra ahol megeheti. Amíg kiviszed, közben úgyis a szájában fogva ragaszkodik az egérhez.
2016. aug. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kalandra és "bioélelmiszerre" vágyik, ahogy ez a rajzfilm cica is véleményt nyilvánít az unalmas szobacica élemódról és bolti eledelről:

(The Secret Life of Pets)

[link]

2016. aug. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Enyém is hozta büszkén, én megköszöntem és mondtam neki, hogy köszi én már ettem, a tiéd lehet. Többet nem kaptam.. :-D
2016. aug. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!