Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek állatkínzás ha a...

Szerintetek állatkínzás ha a cica kap a hatsójára ha rossz? (pl leszedi a tapétát a falról, kiborítja a tésztát a földre, lelöki a rutert Ezeket a mi cicánk mind csinálta)

Figyelt kérdés

2016. aug. 24. 23:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
nem állatkínzás, de mivel a macskák a saját fejük után mennek, így sok értelme nincs a büntinek.
2016. aug. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az oroszlánkölykök, vagy más nagymacskák kölykei mindig ,,pofont" kaptak. Nem szeretik, ha a pofájukhoz (pontosabban az arcukhoz) ér valaki vagy valami.

De a vízpriccolás szerintem jobb megoldás, de azt is a pofájába/arcába (kinek hogy), mivel nincsenek oda a víztől.

2016. aug. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor szoktam rácsapni, ha tényleg nagyon rossz, mondjuk harap vagy karmol, de általában a "SSSSSS" hangból érti, hogy valamit nem kéne, szerintem próbáld te is inkább hanggal vagy ráfújással jelezni, hogy rosszat csinál, de fontos, hogy csak akkor, amikor éppen rosszul viselkedik, mert ha bemész a szobába és látod, hogy valamit levert, akkor nem fogja összekötni, hogy most miért kap ki.
2016. aug. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nehezen hiszem, hogy direkt lökte le a routert.
2016. aug. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nálunk is elég a SSSSS hang, ha nagyon rossz, akkor meg SICCC az a baj, ha a kutyák meghallják az utóbbit, őrült ugatásba kezdenek és szaladnak az ajtó felé h engedjem ki őket ugatni, ilyenkor rohannak egyet az udvaron. a lényeg az h eléggé meg szokta rettenteni a macskát a tiltószó+őrült kutyák, így nem csak abbahagyja, hanem el is menekül. nem is nagyon használom
2016. aug. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekübk is néha elég a SSSSSS hang és NEM véletlen verte lé pofozgatta de mire odaszalatta lelökte pont az orrom elött
2016. aug. 25. 00:31
 7/11 anonim ***** válasza:

mondjuk mi lenne,hogyha játszanátok vele? a nap nagy részét átalusszák. ha csak napi 1-2 órát van vele játszva,az is elég. és hidd el meg fog szűnni az ilyen pótcselekvés(pofozgatja a tárgyakat stb). a másik dolog meg,hogy ami fontos azt olyan helyre tegyétek,ahol nem éri el.

és legyen kaparófája is. a tapétaszedés valószínű emiatt volt

2016. aug. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tudod mennyit játszok vele ,de hiperaktív.Van vagy 30 féle játêka és ên is nagyon sokat szoktam vele játszani
2016. aug. 25. 12:20
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha és kaparófánk is van de egyáltalán nem használja oda szoktam rakni hátha de nem amióta nálunk van azóta egyszer sem használta
2016. aug. 25. 12:22
 10/11 anonim ***** válasza:

"NEM véletlen verte lé pofozgatta de mire odaszalatta lelökte"

Nem odaszaladni kell, hanem megakadályozni, kedvét elvenni.

Vagy a víz, vagy a kaviccsal, gyönggyel töltött kis flakon a megoldás. (Vízzel lespricceled, de ehhez nagyon ügyesnek kell lenni, a palackot meg mellédobod, amilyen közel csak tudod, de nehogy eltaláld!!!)

2016. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!