Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska 1 hónapos csepp után...

Macska 1 hónapos csepp után viselhet nyakörvet is?

Figyelt kérdés

Ha a cicám megkapta a cseppet eltelik 1 hónap utána

pihentetni kell a cica bőrét, vagy lehet rá tenni egyből nyakörvet vagy cseppet ??? Lesz valami baja?

Csak azért mert a csepp elég drága... és ha nyakörvet tennénk rá akkor a bolhák nem jönnének vissza.


2016. aug. 31. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne tegyél rà szerintem nyakörvet még nagyon kis sullya van a cicànak oké hogy elvileg szakad a bolha nyakörv ha fent akad a cica vele de ugy emlékszem csak 2,5 kg utàn...ês még az sem igaz, patikàba vettem nem olcsón beírdalt szakadékony bolha nyakőrvet a majnem 5 kg- os felnőtt kandurom alatt sem szakadt el a fa àgon lógott egybe a nyakörv a cicàm meg borzalmasan köhögve jött be...màzlija volt hogy kibukott valahogy belőlle, hàt többet sem adtam rà ilyet...biztonsàgosabb a csepp
2016. aug. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok bocsánat félre olvastam szóval nem egy hónapos a macskád hanem egy hónapos cseppről van szó mindenesetre szerintem ne adjál rá nyakörvet
2016. aug. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen 1 hónapos csepp:)


De miért ne? lesz valami baja tőle?

2016. aug. 31. 10:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan tegyél rá, akár közben is ráteheted, csak akkor dupla védelme van, nem lesz semmi baja ha váltasz. A többiek max. félreolvasták a kérdésed, h a cicus csak 1 hónapos, amikor ugye még nem lehetne.


De így nyugodtan tegyél rá nyakörvet:)

2016. aug. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
benti vagy kinti cica amúgy??:)
2016. aug. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Benti. bent alszik meg minden de napközbe kint van az udvaron:)

2016. aug. 31. 10:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Felnőtt cicára nyakörv? Hát... Az enyémre felraktam és eldőlt.. mint akinek nincsenek izmai, nem volt hajlandó a lábai használni!
2016. aug. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
uristen...azigen:S
2016. szept. 1. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!