Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet a lakás törékeny...

Hogy lehet a lakás törékeny berendezési tárgyait (váza, virágcserép) megóvni a cicától?

Figyelt kérdés
2016. szept. 6. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Kezdetnek én a sarokba való betolásukat javaslom, vagy olyan magasra rakását, ahova a cicc nem jut fel. És természetesen meg kell tanítani neki, hogy asztalra nemmegyünk fel, abrosszal nem játszunk. Szerezz néki valami macskajátékot és azzal ellesz majd :)
2016. szept. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos azt kell mondjam, sehogy. Választani kell, növény vagy macska. Nálunk a cicák a cserepes növényeket mind kinyírták, a törékeny tárgyakat a szekrények mélyére rejtettem előlük. Olyan magas pontja a lakásnak, ahova nem jutnak el, nincs, játszi könnyedséggel ugranak akár a szekrény tetejére is.

Sok macskabútor, játék segíthet, de tény, hogy előnyben részesítik, ami tiltott. Van pl kaparófájuk, mégis imádják a fotelokba, kanapékba mélyeszteni a karmocskáikat, és a függönyön lógásról se mondanának le. Azt persze megtanítottuk nekik, hogy az asztalra, konyhapultra nem mehetnek, de nem vagyok róla meggyőződve, hogy akkor se teszik, ha nem látom.

2016. szept. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még nincs cicám, csak eljátszom a gondolattal.
2016. szept. 8. 17:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Èn sok módszert kipróbáltam. -.- nekem ami bevált, az a megpucolt vöröshagyma a cserépbe. Messziről elkerülték.
2016. szept. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!