Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicagazdik, ez masnal is igy van?

Cicagazdik, ez masnal is igy van?

Figyelt kérdés
Ahogy jovok-megyek a lakasban, a cica a labaim korul szlalomozik. Ez nem is baj, de sokszor csak ugy elojon a "semmibol", en nem veszem eszre, hogy jon, csak azt, hogy egy lepesnel belerugok. Nem is gyengen, foleg az o meretehez kepest. Igyekszem mindig nezni, h hova lépek, de azert az ember sokszor elbambul. Boztos faj neki. Ti hogy csinaljatok?? Olyan lelkiismeret-furdalasom van.
2016. szept. 8. 10:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pont ugyanez van és nagyon idegesítő. Sajnos nekem még nem sikerült rá megoldást találni.
2016. szept. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez természetes. Dörgölödzne hozzád, mint az anyjához.

Mire kicsit korosabb lesz, addigra begyűjt annyi kellemetlen tapasztalatatot, hogy tudja, nem szerencsés, ha mindig láb alatt van.

2016. szept. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálam is így van, ráadásul két teknőctarka. Sötétben semmit nem látni belőlük, néha én is felrúgom egyiket-másikat, vagy jól rálépek a lábukra. Nem csinálnak belőle gondot, szerintem érzik, hogy nem szándékos.
2016. szept. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pont ez a bajom! O jon kedveskedni, en meg jol belerugok :( Nem tehet rola, hogy ilyen halk es furge, en pedig, foleg hozza képest, nehezkes nagy suket orias vagyok :)
2016. szept. 8. 10:49
 5/11 anonim válasza:
87%

Nem fáj neki. Nem kell őket annyira félteni, nem porcelánból vannak.

Ha fájna neki, ösztönösen kerülné a lábad, hiszen tudná, hogy ott fájdalmat kap csak, de mivel állandóan visszatért, nem zavarja. A macskák okos állatok. Szóval csak nyugi :)

2016. szept. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, legalabb megnyugodtam, azt hittem en vagyok extrem bena :)
2016. szept. 8. 10:52
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ki kell zárni a házból, és akkor megszűnik ez a probléma.
2016. szept. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hat, jobban jar, ha en rugok bele, mint ha a szomszed kutya... Vagy egy auto :(
2016. szept. 8. 11:02
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem is ezt csinálják,főleg ha kaja van nálam és a táljukhoz közeledek.akkor aztán közlekedni sem tudok,elállják az utat. de hát így szeretjük őket :D
2016. szept. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hiába mondtam neki, hogy ez a meglepi nem mindig jó. Egér közelében az egér jár rosszul, de az én közelemben ő. Nekem kellett alkalmazkodnom. Itthon pici léptekkel csoszogva járok, hogy ne rúgjam fel, ne lépjek rá. Sokaknak okoztam már derültséget azzal, hogy elfelejtkezve magamról, máshol is így jártam.

A testvéremék meg bosszankodnak, ha ott vagyok. A bejárati ajtót egy ideig nyitva fogva lesek, hogy ha jönne a macska - ami náluk nincs -, akkor bejöhessen. Amúgy is lassan zárom, hátha odavetődik. Náluk meg sok a légy, mert a szomszédjuk disznókat tart. Úgyhogy, jó eséllyel sok berepül. Télen meg a hideg kap lehetőséget. Dehát, a megszokás.

2016. szept. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!