Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Anya cicám kiscicáit hat...

Anya cicám kiscicáit hat nappal ezelőtt elajándékoztuk, azóta keresi a kölyköket az emlői begyulladtak. Mivel segíthetnék neki? Azonnal állatorvos?

Figyelt kérdés
2016. szept. 8. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az biztosan nem árthat. Mennyi idősek az elajándékozott cicák?
2016. szept. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Igen, állatorvos és ivartalaníttassátok, ne ismétlődjön meg ugyanez a mutatvány tavasszal is... szerencsétlen macskát miért kínozzátok szándékosan? Igaz, hogy "csak" egy állat, de akkor is fáj neki, hogy eltűntek a kiscicái, plusz testi fájdalmai a kicsik születésénél-szoptatásánál... mire jó ez?
2016. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Mekkorak voltak? Amig szoptat nem szabad elajandekozni.
2016. szept. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak igaza van. Szoptatott még a cica?
2016. szept. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Állatorvos, igen. Ad rá gyógyszert, aztán ivartalanítja is.

Nem lehet, hogy túl korán ajándékoztátok el a kicsiket? 10-12 hetes kor körül ideális.

2016. szept. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nyolc hetesek voltak a kicsik.Mindenhol azt olvasom,hogy ebben a korben már el lehet választani őket.Beszéltem már az állatorvossal,azt mondta jövő héten már vihetem ivartalanítani,mivel említettem neki,hogy meg vannak duzzadva az emlői.Azóta azonban még jobban megduzzadtak neki.
2016. szept. 8. 17:59
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Addig is beszélj újra a dokival, hogy mit lehet az emlőivel, mert biztosan fájnak neki.
2016. szept. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!