Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért piszkít néha az ágyra a...

Miért piszkít néha az ágyra a cica?

Figyelt kérdés

Van 2 cicánk.Az egyik 2 éves ivartalanított kandúr,és már nagyon régóta nincs problémája azzal,hogy az alomba wc-zen.A másik cicánk 4 hónapos ivaros kandúr,és magától egyből az alomba végezte el a dolgát,viszont néha az ágyra pisil,vagy kakil.Például most 3 napig ügyesen az alomba pisilt és kakilt végig,aztán tegnap este meg az ágyra végezte el mindkét dolgot.Az almot elég sűrűn cserélem,és 2 tálca van a lakásban nekik.Tudnátok adni valamilyen tanácsot azzal kapcsolatosan,hogy milyen módon szoktassam le őt erről?

A válaszokat előre is köszönöm



2016. szept. 9. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is ezt csinálta.Nállunk az volt az oka hogy kutya jött a házhoz és féltékeny lett.Aztán nagyon sokat foglalkoztam vele hogy megnyugodjon.Sikerult is amikor 1-2 het mulva megint rápiszkolt.Almot váltottam és azóta nincs semmi gondunk.
2016. szept. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbálj alom fajtát váltani mert én úgy tudom a cica akkor piszkit bútorokra ha nem tetszik neki valami. A baj lehet az alom de lehet valami más is!
2016. szept. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyik videón azt mondták hogy a stressz miatt szokott előfordulni ilyen. Például ha kis helyen van túl sok cica akkor azt érzik hogy kevés élettér jut nekik.
2016. szept. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket.Vettem ma más fajta almot,de este megint a takarómra végezte el a nagy dolgát.A lakás 90 négyzetméter és igazából édesanyám szobáján kívül mindent bejárnak.
2016. szept. 10. 22:02
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor talán féltékeny lehet valamire.Fogalalkozol vele eleget? Kicsit játsz vele többet simizd többet.Valami baja van és ezt próbálja jelezni.Lehet egésgségügyi is.Ha nem az alom és nem az a baj hogy keveset foglalkozol vele akkor inkább mutasd meg dokinak.A cicád jelez neked valamit.
2016. szept. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vagy próbáld meg valami citrom szagu dologgal lefujni az ágy lécét.Macskamentával az almot.Tudom milyen borzqlmas ha rá piszkit az ágyra.
2016. szept. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat játszunk vele :).Az idősebbik cicánk nem nagyon jön oda hozzánk,csak ha kaja van.A kisebbik viszont mindig mászik ránk és már attól dorombol ha rá nézünk.Most ki próbálom a citromos dolgot.Köszönöm még egyszer a válaszokat.
2016. szept. 12. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!