Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Van akinek pusztult el macskája nyers sertés hústól? Mennyire gyakori a fertőzött sertés hazánkban?

Keress kérdéseket hasonló témákban: macska, disznó hús

2016. szept. 11. 08:33  Privát üzenet  

A válasz

Pont a héten hallgattam egy előadás részeként az egyetemen, hogy a vágóhidak nagyon nagy része illegális és vagy csak egy része ellenőrzött a bekerülő sertéseknek. Ezek után ilyenre hiteles adatot sztem ne keress, hogy mennyire gyakori a fertőzött sertés hazánkban.

Az én macskáim is ettek már nyers sertéshúst háztáji és bolti sertéstől is, semmi bajuk nem lett tőle, de nem szoktam nekik csak csirkemájat adni nyersen, a többit megfőzöm és malt soft pasztával pótolom a főzés miatt kieső vitaminokat - meg igazából mindent, amitől azért esnek el, mert nem szőröstől bőröstől belestől eszik az egeret pockot madarat stb.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2016. szept. 11. 09:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi szépen a vàlaszt, sok haszos informàciót kaptam tőlled!!!!!!

# 2/2Időpont 2016. szept. 11. 09:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A macskám beleevett a nyers sertés darálthúsba, lehet valami baja?
SOS! Párom nyers sertés húsnyesedéket adott a kutyának, nem tudta, hogy nem szabad, ugye ennyitol nem lesz baja? Vagy vigyem orvoshoz?
Macskának szabad-e adni nyers húst?
Német juhásznak olvasom, hogy nem lehet nyers sertés és baromfi húst adni . De mi van pl a virslivel sonkával? Meg miért nem szabad?
Nyers sertés csontot evett a kutyám?
Cicának melyik nyers húst nem lehet adni semmi féle képpen? Sertés, marha vagy baromfi?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!