Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van akinek pusztult el macskáj...

Van akinek pusztult el macskája nyers sertés hústól? Mennyire gyakori a fertőzött sertés hazánkban?

Figyelt kérdés

2016. szept. 11. 08:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Pont a héten hallgattam egy előadás részeként az egyetemen, hogy a vágóhidak nagyon nagy része illegális és vagy csak egy része ellenőrzött a bekerülő sertéseknek. Ezek után ilyenre hiteles adatot sztem ne keress, hogy mennyire gyakori a fertőzött sertés hazánkban.

Az én macskáim is ettek már nyers sertéshúst háztáji és bolti sertéstől is, semmi bajuk nem lett tőle, de nem szoktam nekik csak csirkemájat adni nyersen, a többit megfőzöm és malt soft pasztával pótolom a főzés miatt kieső vitaminokat - meg igazából mindent, amitől azért esnek el, mert nem szőröstől bőröstől belestől eszik az egeret pockot madarat stb.

2016. szept. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a vàlaszt, sok haszos informàciót kaptam tőlled!!!!!!
2016. szept. 11. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!