Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mire jó a macska ha nem arra...

Mire jó a macska ha nem arra hogy egeret fogjon?

Figyelt kérdés
Miért szapulnak ezen az oldalon ha olyan értelemben írok választ, hogy a macska nem lakásba de ki való és azért hasznos mert megfogja az egeret és különféle rágcsálókat példul egy kertes ház udvarán, kertjében, padlásán.
2010. ápr. 23. 07:31
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
20:45-ös ne vitatkozz vele,kár az energiáért,én már megpróbáltam,de menthetetlen.
2010. ápr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, engem akarsz orvoshoz küldeni. Miért ne kommentáljam? Ezzel a saját igazadat akarod bevédeni, mert tudod, hogy nincs érved a vitához? Ettől nem bölcsebbnek tűnsz, csak gyerekesnek, aki nem akar ellenvetést, mert fél, hogy alul marad.


Miért is forduljak orvoshoz? Vagány dolog ezt beírni, mint valami isteni kinyilatkoztatást, csak tudod ez nem minden témába vág bele.


Azért forduljak orvoshoz, mert nem csak a fotelemből szeretem a macskákat, és tovább látok az orromnál és tudom, hogy mik vannak, meg még rosszabbak, mert láttam és napi szinten kapcsolatban vagyok vele? Azért mert te nem láttál ilyet, nem azt jelenti, hogy nem létezik. Ez olyan mintha zsákot húznál a fejedre és közölnéd, hogy nálad tele a hűtő az hülyeség, hogy más emberek éhen halnak.


Én ezeken a macskákon próbálok segíteni és hidd el tudom és látom milyen életük van. A legrosszabb látvány, ami nekem jutott egy tökéletesen ketté vágott macska egyik fele, de más még ennél is rosszabakat lát, mondjuk egy kinyomot szemű kismacska, aminek a szeme már tökéletesen kifordult és már rothadásnak indult és a szerencsétlen úgy tengődött valami szemét dombon és hasonlók. Túlélte, mert kikukázták, orvoshoz vitték, és most boldogan él gazdánál. Lehet, hogy épp a te kedves cicusod egyik leszármazottja volt. Lehet, hogy az is a leszármazottja volt, akit már nem tudtunk megmenteni.


És mi ezeket szedjük össze, mossuk ki a szarból, gombából betegségből, és próbálunk újra macskát csinálni belőlük. Mert ezek már megszülettek az emberi felelőtlenség és nem törődömség miatt, és ezek is tökéletes kis macskák, van amelyik rögtön kezes bárány, még rehabilitáció sem kell a lelkének, és ezeket nehéz otthonhoz juttatni, mert az okosok, becsukom a szemem és amit az ablakból nem látok az nincs alapon lefialtatják a macskájukat, hogy majd csak szereznek nekik gazdát valahogy, ha meg nem, akkor kiteszik az árok partra, leadják az eberendészetin stb. hogy aztán nem látom és nincs alapon elfelejtsék őket, mi meg mentsük meg a nyomorultakat, ha már egyszer ott vannak.


Nem hiszem, hogy nekem kell orvoshoz fordulni, azért mert van bennem egy cseppnyi felelősség érzet és nem lépem át a kidobott macskákat, hanem amennyire telik tőlem megpróbálom helyre rakni azt, amit mások elcsesznek nem törődömségből, spórolásból és ostoba ideológiák gyártásából.

2010. ápr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!