Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Hogyan tudnám cicáimat összeszoktatni?

Mindketten lány cicák. Az egyik két éves múlt, egyhetes kora óta mi neveljük, ivartalanitott cicus. A másik egy 4-5 hetes bébi lehet, anyukáját és testvéreit összetaposta a ló, így került hozzánk.

A nagyobbik cica rettentően fúj a picire, szabályosan menekül előle. Mit kéne tennem? Egyikőjükről sem szeretnék lemondani.

Keress kérdéseket hasonló témákban: macska, összeszoktatás, ivartalanítás, kölyök macska

2016. szept. 19. 22:49  Privát üzenet  

A válaszok
Nem is kell lemondanod egyik cicàdrol sem teljesen természetes a féltékenység ilyenkor az idősebb cicával foglalkozz többet egy ideig.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2016. szept. 19. 23:55 Privát üzenet
Nem is kell lemondanod egyik cicàdrol sem teljesen természetes a féltékenység ilyenkor az idősebb cicával foglalkozz többet egy ideig. Pár hónap és már haverba lesznek

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2016. szept. 19. 23:57 Privát üzenet
Hamar össze fognak szokni, csak ne engedd, hogy bántsák egymást. Nekem úgy sikerült az összeszoktatás, hogy a kezemre kentem tubusos cicakaját, és egyre közelebb tettem a két kezem, miközben nyalták le róla a kaját. Aztán csak egyik kezemre tettem kaját, más-más ujjamra. Így nagyon könnyen ment és jó élményeik voltak egymással.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2016. szept. 20. 11:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem tudom mit tegyek. A cicáimat piszkálják?
Hogyan szoktassam össze öreg cicáimat az uj cicával?
Segítség, hogyan lehetne őket összeszoktatni? Kérlek, adjatok néhány jó tanácsot, hogy barátkoztassam meg őket?
Hogyan tudom összeszoktatni a cicám a kutyámmal?
Hogy lehet két macskát összeszoktatni?
Hogyan tudom a kölyökcicám és a kutyáimat összeszoktatni?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!