Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS? Meglehet menteni a...

SOS? Meglehet menteni a cicakat, vagy mar csak az egyiket? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
kaptam 2 cicat , az uton , es adtam nekik tejet , de az egyik levan gyengulve , az vajon megdoglik ? a masikat ha behoznam a panel lakasba a melegbe es adnam tovabb a kajakat , akkor megmaradna ? vagy kell nekik az anyatej?? meg csak most nem reg nyilhatott ki a szemuk :(

2016. szept. 24. 13:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%
Visszarakja és nem szakad meg a szive... döbbenet....
2016. szept. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Vagy ha ide megirod hova tetted ki, valaki talán tud segíteni
2016. szept. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
nem kaptam meg a helyen ahova tettem , lehet valaki elvitte . az egyik lehet meghalt , a masikat nem latom sehol , hatha holnap megkapom oket este , mert reggel megyek dolgozni es este ha megkapom akkor megkerdek par embert nem kell nekik a cica
2016. szept. 24. 18:44
 14/19 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy a szemuk is bevan csipasodva , folyik a genny belole ...
2016. szept. 24. 18:45
 15/19 anonim ***** válasza:
82%
Magyar vagy? Semmi baj, ha nem! Nem kötözködni akarok, csak furàn írsz pl. Megkapom őket, vagy kaptam az utcàrol 2 kiscicàt...nehéz kivenni mit akarsz mondani, igy fojton faggatni kell téged
2016. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
38%

Az nem baj ha gennyes a szeme, ha csak most nyílt ki, az amiatt van! Nem gond, elmúlik, egy kis kamillás törölgetés is segít de magától is elmúlik!

Remélem jó emberek kezébe került!!!

Azt nem értem kitől kapod meg?

2016. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
macskát akarsz menteni és vissza rakod mert bolhás,,? BIZTOS NAGYON DRÁGA EGY KISMACSKÁRA A BOLHAIRTO AMUGY SZEREZZ KECSKE TEJET EGY PIACON AZ A LEGJOBB MERT ZSIROS! ÉS KITŐL KAPTÁL CICÁT AZ UTON?
2016. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit OFF

a kérdező valószínűleg erdélyi. Ott használják a "kapni" igét "találni" értelemben.

Pl. "kaptam gombát az erdőben" = "találtam gombát az erdőben"


tehát "kaptam 2 cicát az úton" = "találtam két cicát az úton"

stb.

bocsánat, ha valakit zavart a nyelvészkedésem :)

2016. szept. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
szerintem senkit nem zavart és nagyon szépen köszönjük mert a legtöbbünknek lövete nem volt hogy honnan kapja a macskáit? Köszi!!!
2016. szept. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!