Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska húzza a fenekét a...

A macska húzza a fenekét a földön, de a bűzmirigye nincs tele, és féreghajtva is volt. Mi lehet még az ok?

Figyelt kérdés

Nemrég volt ivartalanítva, kértem az orvost, hogy egyúttal a bűzmirigyét is takarítsa ki, ha már ott vagyunk.

De mondta, hogy nem volt benne semmi, nem kellett takarítani, vegyek neki féreghajtót.

Azt is megvettem, meg is kapta májkrémben, ennek néhány napja, de most az előbb is húzta a kis fenekét.

Mitől lehet?


2016. szept. 25. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még nem biztos, hogy hatott a féreghajtó, amit egyébként negyedévente rutinszerűen adni kell.
2016. szept. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Székrekedés? Ellenkezője? Valami ott maradt wc után, és elkente magán?
2016. szept. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kinti cica, csak néha jön be.

Nem maradt ott semmi, elég tiszta.

Székrekedést nem hiszem, mert már jó ideje csinálja.

2016. szept. 26. 05:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor szokták a hátsójukat húzni a földön amikor férgesek.
2016. szept. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Meg amikor a bűzmirigyük tele van.

De ezt megnézettem.

A férgességre meg megvettem a féreghajtót, már egy hete beadtam, mennyi idő, mire hat?

1 tablettás, nem kell pár nap múlva ismételni, csak negyed év múlva.

2016. szept. 27. 19:25
 6/6 Vicuska87 ***** válasza:
felfázott, vagy valami pisi gondja van, illetve akkor ha valami irritálja őket ott azon a részen...
2016. szept. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!