Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fipes cicák volt gazdáitól...

Fipes cicák volt gazdáitól kérdeznék, az utolsó perceik milyenek?

Figyelt kérdés
Nem akarok sebeket felszakítani senkiben, de tudnom kell hogy megmérgezték mellé, avagy sem... :( ma este haza értem es mar nem mozdult, tettem elé ételt, amibe fekve még belekóstolt, majd felallt, dölöngélve haladt, oldalasan, el-elesve, majd pár perc múlva elpusztult. Ez csak mérgezésre utalhat, vagy igy kell elmennie ettöl a betegségtől? Két napig nem is láttam ezelött, ugy erzem megvárta hogy haza érjek 🙁
2016. szept. 29. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Jajj ez nagyon szomorú:( Nekem nem volt FIP- es a cicàm, hanem ràkos, valiszínűleg ugyanígy vagy hasonlóan pusztult volna el, de én inkàbb el vittem ek altatni. Öszinte részvétem a cicàdért!
2016. szept. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Szerencséje" a cicádnak hogy jó eséllyel megmérgezték, a FIP miatt alapvetően altatni kell a cicákat, mert a felgyűlt folyadék elárasztja a mellkasukat és borzasztó kínok között halnak meg - ezért a felelős gazda nem várja meg hogy a FIPes cica óriási kínok között haljon meg.

Felelős gazda lehetsz hogy a halálos beteg macskád megmérgezték, de a cica jobban járt így .

2016. okt. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod a miérteket, nem kell oltogatni. Nem volt olyan állapotban még, hogy rögtön az altatás mellett döntsünk. Tudom jól hogy nem kezelhető betegség, de még próbáltunk közösen segíteni, hátha nem az altatás lesz a megoldás! A víz volt az egyetlen problémája, amit eltüntettünk, a légzése is rendben volt stb. Nem ertem hogy miért kellett volna azonnal elaltatni, ha nem volt olyan állapotban hogy szenved
2016. okt. 1. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!