Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meghal a kiscicam?

Meghal a kiscicam?

Figyelt kérdés
3nappal ezelott talaltam egy 3honap koruli kandur cicat .haza hoztam de lattam h huzza a kis labat..elvittem orvoshoz azt mondtak el tort a laba de nem mutheto:( kis ketrecbe kell tartanom h ne tudjon sokat mozogni es majd hamarabb osszefor..elso nap nagyon jo etvagya volt de tegnap ota nem eszik :-( meg hanyt is es a szeklete is hig volt.. nagyon felek!van meg egy kutyam es egy 7 hetes kiscicam is..felek nem e kaptak el valami betegseget ok is..ma vissza viszem a cicust a dokihoz.. ha volt mar nektek is hasonlo problematok kerlek irjatok le mi tortent..
2016. okt. 3. 09:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%
Meg
2016. okt. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Ha ma viszed az orvoshoz, akkor majd ő megmondja.

Az ilyen parasztok válaszával ne foglalkozz, mint az első...

2016. okt. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
remelem az orvos tud valamit ajanlani. a ketrec jo otlet , adjal neki sima fott rizst esetleg egy kanal baby cica konzervet keverj hozza. ne kapjon tejet es semmifele tejes folyadekot. de fontos hogy igyon vizet. ird meg mit mond az orvos. oltva van a cica?
2016. okt. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nem adok tejtermeket nekik sosem.. csak friss viz.. nincs beoltva:/ azt mondta az allatorvos h egeszseges cica torott labal ami miatt ne aggodjak fiatal puhak a csontjai hamar meg fog gyogyulni :( mar probaltam minden felet adni neki.. kolyok whiskast:tasakos + szaraz..fot csirkemell fot hal probalkoztam cs.mell sonkaval de semmi.. csak fekszik..a kiscica sincs beoltva aztondta az orvos h meg nagyon pici majd 2-3 het mulva.. ezert feltem ot is.. delutan kb 5-6 fele tuduk eljutni az orvoshoz ... mindenkepp irok h mit mondott...remelem minden rendben lesz
2016. okt. 3. 09:40
 5/15 anonim ***** válasza:

Különítsd el a két cicát mindenképp, de azért ne pánikolj. Kutyára tudtommal nem fertőzőek a macska betegségek (ha felnőtt), de őt is elzárhatod, amíg jobban lesz. Lehet fertőzés, de akkor a doki még szerintem tud segíteni. Mindenképp mondd el neki is, hogy étvágytalan, hasmenéses stb!

Ennél többet nem tudsz tenni, és ne magadat hibáztasd, te mindent megteszel érte. Remélem jobban lesz a cicus.

2016. okt. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Írd meg mit mondott az állatorvos! ☺

Remélem jól van

2016. okt. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Parvonak tűnik első olvasásra, de reméljük nem az. Viszont minèl hamarabb infúzió kellene neki.


Csak mellêkesen megjegyzem, hogy a dokik sosem oltanak azonnal, mindig van egy megfigyelèsi idő h nem beteg-e az állat, mert betegségre nem oltunk...

2016. okt. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
en nem otthon elek itt 6 hetesen oltjak oket eloszor utana 2 het mulva ujra majd 3 honaposan meg egyszer es utana evente. ezert furcsalltam hogy nincs oltva de az is lehet hogy mas az oka, tul gyenge stb es tul sok lenne neki az oltas. remelem meggyogyul a kicsike, drukkolok nektek nagyon.
2016. okt. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

sziasztok! Jo reggelt!

Tegnapvoltunk orvosnal 39.7 volt a laza.. gyulladas van a szervezeteben :-( 2 napig bent kell tartani megfigyeles alatt.. infuziot kapott..nagyon gyenge :( Mikor haza ertem mar az en kiscicam is furcsan viselkedett :'( este mar enni sem akart csak fekudt.. ma reggel mar az agybol sem kelt ki.. nagyon nagyon felek! szoval a mai elso utan megint az orvoshoz vezet..

2016. okt. 4. 07:14
 10/15 anonim ***** válasza:
6 hetesen mondjuk már oltanak ha minden rendben van. Végig fog menni az összesen valószínűleg, szóval figyeld őket!
2016. okt. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!