Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meghal a kiscicam?

Meghal a kiscicam?

Figyelt kérdés
3nappal ezelott talaltam egy 3honap koruli kandur cicat .haza hoztam de lattam h huzza a kis labat..elvittem orvoshoz azt mondtak el tort a laba de nem mutheto:( kis ketrecbe kell tartanom h ne tudjon sokat mozogni es majd hamarabb osszefor..elso nap nagyon jo etvagya volt de tegnap ota nem eszik :-( meg hanyt is es a szeklete is hig volt.. nagyon felek!van meg egy kutyam es egy 7 hetes kiscicam is..felek nem e kaptak el valami betegseget ok is..ma vissza viszem a cicust a dokihoz.. ha volt mar nektek is hasonlo problematok kerlek irjatok le mi tortent..
2016. okt. 3. 09:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
remeljuk minden rendben lesz es csak egy betegseg nem pedig valami halalos kimenetelu problema. ird meg mi van veluk!
2016. okt. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

szisztok

Ne haragudjatok h nem irtam eddig :(

Nagyon boldog vagyok! tagnap ota velem vannak a kis dragaim! Meggyogyultak! Nem tudoom h lehet belinkelni kepet?! Szivesen megmutatnam a kis gyonyurusegeket! Koszonom a valaszokat!

2016. okt. 19. 14:33
 13/15 anonim ***** válasza:
Nagyon orulok hogy meggyogyultak , vigyazz rajuk a jovoben es ha lehet tartsd bent inkabb oket. kapjak meg a megfelelo oltasokat feregtelenitot es legyen sok oromotok egymasban;-)))
2016. okt. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nagyon rendes vagy!! Koszonom szepen! Ne aggodj! Bent vannak a lakasban,a kis rosszasagok :) Velem alszanak a kutyaval egyutt :) Meg1x nagyon szepen koszonom a jokivansagod! Minden jot kivanok!
2016. okt. 21. 22:38
 15/15 anonim ***** válasza:
Nincs mit szivbol orulok hogy meggyogyultak, es szereto gazdijuk van a szemelyedben;-)
2016. okt. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!