Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 napja befogadtam egy kóbor...

3 napja befogadtam egy kóbor macskát, aki belekakilt a kádba. Kaphatok valamilyen fertőzést, hogy nem fertőtlenítővel lett kitisztítva?

Figyelt kérdés
Mivel éjszaka történt ezért csak kiszedtem és vízzel kiöblítettem. Este fürdés előtt tusfürdővel átmostam, mielőtt teleengedtem volna vízzel.
2016. okt. 7. 22:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bármi bajod lesz tőle, de töröld át domestosszal, ha ez megnyugtat és kész. :) Körülbelül 5 perces mozdulatsor.
2016. okt. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hasznos infókat!!
2016. okt. 8. 14:53
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a youtubon ezt a tiz perces kis felvilàgosító videot; Zàllatorvos toxoplazmózis!
2016. okt. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszi a videót. Ez haláli jó volt, nagyon vicces és könnyed felfogásban készült és mindemellett hasznos volt. Ajánlom mindenkinek aki nem látta még...
2016. okt. 8. 17:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!