Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti követtetek már rosszat...

Ti követtetek már rosszat anno cica ellen? Úgy hogy a mai szemléletekkel az szemétség volt?

Figyelt kérdés

2016. okt. 7. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Még pók ellen sem, direkt semmiképp. Kedvelem a legtöbb állatot, a cicákat főleg :) Ha finoman bántottam is valamelyiket, azt nem bántam meg, de kárt nem tettem soha egyikben sem, akkor sem, ha belőlem csurgott a vér (akkor pont nem, a macska ilyen, karma van, én pedig túlélem. vernyákoló kandúrok húzták ki a gyufát néha).
2016. okt. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mindig is kedveltem őket
2016. okt. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.. Mi nem vagyunk ilyen világtalan elmebetegek.
2016. okt. 8. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5%

Gyerekként igen, volt pár brutálisabb is.


Mostanában inkább csak trollkodok vele. Néha lelököm, ha hagymát aprítok belekenem az orrába stb

2016. okt. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban megfürdettem az árokban eső után. Kicsi voltam még, 4-5 éves.
2016. okt. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
A cicák egyszerűen kiváltják az emberekből az apróbb gonoszságokat.
2016. okt. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Gyerekként egy kicsit vehemensebben simogattam, meg ilyesmi, bár direkt nem kegyetlenkedtem vele. Farkánál fogva húztam vissza, ha el akart menni, ezektől végülis nem lett baja, bár most már nyilván nem csinálok ilyet. :)


De 5-8 évesen azért nem ment ez olyan egyszerűen.

2016. okt. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az gonoszságnak számít, hogy belerakom az ujjam a szájába mikor ásít?
2016. okt. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Én is néha belerakom :D

Néhai macskám szeretett a gázkonvektor mögött lenni, az meg olyan volt h mikor bekapcsoltuk késve gyújtotta meg a gázt, ilyenkor lángcsóva jött ki a hátuljából.

Mikor a macska ott volt bekapcsoltam, lepörkölődött a bajsza és kijött. De mégis mindig visszament.

2016. okt. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, mindig is szerettem a cicákat. A szájába én is belenyúlok amikor ásít de nem hiszem, hogy ez gonoszság lenne, inkább ártalmatlan szívatás :D
2016. okt. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!