Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem eszik a macskám?

Miért nem eszik a macskám?

Figyelt kérdés
Pár napja észrevettem, hogy a macskám nem eszi meg amit kirakok neki, egész nap fekszik, vagy csak üldögél. Már teljesen lefogyott, csak csont és szőr az egész állat. Nagyon félek, hogy komolyabb baja lehet. Egyébként kinti sima házi cica, fél éves. A válaszokat előre köszönöm:)

2016. okt. 12. 09:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért nen viszed orvoshoz? Nyilvánvalóan beteg.
2016. okt. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Beteg. Nem egyértelmű? Szinte biztos, hogy komolyabb baja van, ha napok óta nem eszik. Vidd orvoshoz sürgősen!
2016. okt. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

nincs most bagzási idő a macskáknál ??

mert olyankor leszoktak fogyni,

2016. okt. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam még, mert olvastam egy úgynevezett "macskastresszről", hogy amiatt ilyen, mert a teraszon van a helye, és az most át lett rendezve, de eléggé furán hangzott, úgyhogy nem vettem komolyan, viszont előfordulhat, hogy ettől van nem?
2016. okt. 12. 09:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Majd az orvos megmondja mitől van. A féreghajtása rendben van? (3 havonta kell féreghajtót kapnia)
2016. okt. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok,nem olvastam végig a kérdésed,


nekem ugyan ezt csinálta a kutyám mikor megmérgezték,


egész nap csak ült vagy feküdt nézett maga elé, és nem evett semmit,


ha már totál le van fogyva, és tényleg mérgezés akkor annak már annyi, el kell altatni mert a kiválasztó szerveket vese máj nyirokrendszer már olyan szinten felemésztette a méreg hogy úgymond már csak vannak a macskában :(

2016. okt. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Féreghajtás rendben. Ettől félek én is, mert a régi cicám is így kezdte, de ő nem büdös, és nem csipás a szeme, ezért reménykedtem benne, hogy talán nem mérgezés:(
2016. okt. 12. 09:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért nem viszed állatorvoshoz????
2016. okt. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tervben van, amint lesz időm, egyszerre viszem, de addig is remélem nem lesz baja
2016. okt. 12. 10:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Jézusom, màr csak csont és ször a macska és csak fekszik te meg nézegeted? Vidd màr dokihoz!!!
2016. okt. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!