Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskaalmot erdemes venni?

Milyen macskaalmot erdemes venni?

Figyelt kérdés
2016. nov. 1. 11:15
1 2
 1/13 anonim válasza:

Ez nagyon sok mindentől függ.


A cica például csak lakáscica, vagy ki is jár, és ott is végzi a dolgát? ILletve a csomósodó (összeálló) almot szeretnéd-e takarítani, vagy inkább cserléed az egészed gyakran. Persze az sem mindegy, hogy a cica melyiket fogadja el, melyiket szereti.


Mi kipróbáltunk többet, a szilikonosat, összeállósat, nem összeállósat, illatosat... szerintem minden fajtából legalább egyet, amit lehet kapni :-). Végül a csomósodó jött be, könnyebb takarítani (a mi két cicánk lakáscica, csak az alomban végzik a dolgukat), és a cicák is szeretik. A legjobban nekünk a Spar Budget (5 kg-os zöld zacsis) jött be, de érdemes kikísérletezni a saját "kedvencet".

2016. nov. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Előző vagyok még :-).


Az is fontos, hogy milyen a cica, kolléganőmnek hosszú szőrű cicái vannak, így ő pont a nem csomósodósat veszi, hogy ne ragadjon bele a hosszú szőrükbe a "termékkel" együtt az összeállt alom.

2016. nov. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszt!:)

Igazabol meg nincs macskam (majd a jovoben szeretnek), csak szeretnek felkeszulni ra. :)

2016. nov. 1. 11:55
 4/13 anonim válasza:
Olyat ami nedvességszívó és felfogja a szagokat.
2016. nov. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kezdetnek mindenképp egy sima, szagtalan és csomosodó macskaalmot javasolnék! Sok cica ugyanis nem kedveli az illatosított almokat, bármennyire is tűnnek praktikusnak a gazdi számára.
2016. nov. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

én az aldiban kapható shah almot ajánlom

[link]

kb a legolcsóbb és a legjobb amit próbáltunk. csomósodik, szagtalanít . nagyon gazdaságos, mert csak a csomókat kell kiszedni.

tényleg ajánlani tudom.

2016. nov. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Olcso es draga almok kozott vannak kulonbsegek? (arukon kivul:))
2016. nov. 1. 12:34
 8/13 anonim ***** válasza:
Vakondturas..viccen kívül..hihetetlen mennyi ideig képes szagmentesen maradni..mi csakis ezt hasznaltuk.
2016. nov. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én az Aldist használom, ritka esete annak, hogy olcsó de jó is.
2016. nov. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a hasznos valaszokat!:)
2016. nov. 1. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!