Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most mi baja a cicámnak?

Most mi baja a cicámnak?

Figyelt kérdés
Pár napja tárgyakat lop, babázik velük, nyávog egyfolytában. Eddig azt hittem, unatkozik, de már a cicije is tejezik. Álterhes lenne, vagy mi baja? Egyébként ivartalanított, kb. két éves lány cica. Orvoshoz csak hétvégén tudom vinni, mert nem vagyok otthon.
2010. ápr. 27. 18:08
 1/8 hell-ikon ***** válasza:
100%

Kérdésedben a válasz:)

Igen, jó eséllyel álterhes.

A doki majd megmondja mi ilyenkor a teendő.

2010. ápr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a kutyánk volt álltarhes.

A cicijeit lancsoskás vizesronggyal kelett borogatni....hát nem volt könnyű feladat, mert mindig felállt és a rongy persze leesett, de azért át-át törölgettem naponta sokszor. A macskák után imádta elpusztítani a tejecske maradékát....hát ettől el kellett tiltani, hogy el tudjon könnyebben apadni a teje.

Amúgy sokat kell velük ilyenkor foglalkozni, jó tudom amúgy is, de ilyenkor különösen sokat. Szegény kis kópémmal is így volt, hogy nem voltam otthon csak hétvégén, a szüleimnek meg nem volt sok idejük foglalkozni vele és depressziós lett.

De azért persze vidd majd el dokihoz amint tudod, ő biztos több okosat tud majd mondani!

2010. ápr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát ez furcsa nekem...:s Lehet álterhes, ha ivartalanítva van?

Sok gond van ezekkel a cicákkal. Hétvégén mindenesetre elviszem állatorvoshoz.

2010. ápr. 27. 18:32
 4/8 hell-ikon ***** válasza:
72%
Az ivartalanítás csak a nem kívánt szaporulat megakadályozására garancia, álterhességre nem.
2010. ápr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok.

Valaki betette ezt a linket, még nem nagyon néztem szét rajta, de lehet átmenetileg itt is kapsz segítséget, ráadásul orvostól.

[link]

2010. ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm!
2010. ápr. 27. 19:39
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én cicámnak is voltak hasonló tünetei ivartalanítás után. Mindig tavasszal voltak cicái, és érezte szegénykém hogy kellene hogy legyenek, de mivel ugye nem lettek, különböző pótlékokat keresett magának, és azokat "gondozta" például a leesett körtéket. Sajnáltam nagyon szegényt...

2 szezonban előjött nála, de aztóta teljesen elmúlt (ez kb 8-10 éve volt, azóta semmi).

2010. ápr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, szerintem az én cicámnak is az a baja. Neki tavaly ilyenkor volt kölyke, lehet előjöttek az anyai ösztönök. Az orvos szerint szerencsére nincs semmi baja. :)
2010. ápr. 29. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!