Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akinek Maine coon cicája van,...

Akinek Maine coon cicája van, kérem írja le a cicája korát, nemét, súlyát?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert Maine coon cicát szeretnék venni, és a tenyésztők, akikkel beszéltem, azt állítják hogy az ővék a legnagyobb, amikor meg a mérlegre teszi, kiderül, hogy a kandúr nincs több 6-7kilónál. Olyat vonalat keresek, ahol a tenyésztő kifejezetten figyel arra, hogy ennek a fajtának a robosztus nagy súlyú példányait tenyészti csak tovább, megőrízve a fajta jellegzetességét.

2016. nov. 8. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyém lány, 3 éves, 6 kg. Nem olyan nagy, de azért sokkal nagyobb, mint egy házimacska.

November 19-20-án lesz a Lurdy házban macskakiállítás. Ott nagyon sok tenyésztő meg szokott jelenni. A helyszínen meg tudod nézni a cicáikat és ki tudod választani, hogy melyik tenyésztőtől vásárolnál szívesen.

2016. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az enyem 6 honapos, 6,25kg, exkandurka. Most, 12-n lett csak ivartalanitva.
2016. nov. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 jó nagy cicád lehet :) majd írd meg fél év múlva mennyi lett 1 évesen kíváncsi vagyok, és hogy melyik tenyészetből vetted?
2016. nov. 30. 18:15
 4/4 anonim válasza:
Én vagyok újra. Lassan másfél éves, 12.2kg. Kit's Coon tenyészet.
2017. okt. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!