Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám eddig szobacica volt...

A cicám eddig szobacica volt kb 6 napja már kiengedem őt. Sajna a szomszéd macskák bántják őt ( Még csak 1 éves. Ma már ki sem mer menni fél. Fog ez változni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 14:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és ivartalanítva lett 6 hónaposan nöstény cica
2010. ápr. 28. 14:51
 2/8 anonim ***** válasza:

Minden bizonnyal fog változni. Egy éves koráig védett környezetben élt, nem kellett magára figyelnie és nem tanulta meg az "önvédelmet". Várj türelemmmel.

Miért akarod egyébként kiszoktatni?

2010. ápr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát azért szeretném kiszoktatni mert közben kiderült babát várok és ha meglesz a baba nem jó ha bent van a cica azaz sok szőr hullik mindenhol ott van sajna. De azért bejöhet csak már nem aludhat az ágyikónkba sem:) De éjszakára bezárjuk őt az előszobába .
2010. ápr. 28. 17:53
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak attól félek nagyon összekaparják más macskák,mert már tegnap szerzett egy kicsike sebet a fülén.(
2010. ápr. 28. 17:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne félj, bár nekem fiú macskám van, eleinte nagyon megverték. Sebeket leápolni, már amennyire hagyta, aztán tök jól megvan most a helye :D Na, szóval csak azt akartam mondani, hogy ne félj, engedd ki nyugodtan, ha olyan sebe lesz akkor állatorvos, de előbb-utóbb meg fog tanulni vigyázni magára. Csak erővel ne dobd ki, mert azt fogja hinni , hogy nem szereted. A macskák nagyon önfejűek..
2010. ápr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Dehogy dobom ki erővel akkor megy ki amikor akar és akkor is jöhet vissza csak annyi hogy a szobába az ágyra nem engedem.
2010. ápr. 29. 08:09
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a válaszodat.
2010. ápr. 29. 08:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én nem a többi cicától félteném őt, hanem inkább a kutyáktól és az autóktól. Én e miatt a két veszély miatt nem engedtem ki sohasem. Nincs annál szörnyűbb érzés, mint menni autóval és kilapult macskákat látni az úton.


Ne haragudj, nem ijesztegetni akartalak, de egy szobacicának semmilyen tapasztalata nincs a külvilágról, én nagyon félnék, hogy mire rájönne, hogy mi mire való esetleg már baj történne vele.

2010. máj. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!